Podwodny hotel powstanie na Maledivach

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 19, 2013 20:09

Podwodny hotel powstanie na Maledivach

Water Discus Hotel wchodzi w fazę realizacji! Projekt, który kryje się pod tą nazwą opisywaliśmy już w maju zeszłego roku – „Pierwszy na świecie podwodny hotel”. Obiekt na zamówienie Ridgewood Hotels wybuduje polska firma Deep Ocean Technology.

Po długich negocjacjach wszystkie strony zawarły umowę, która pozwoli na rozpoczęcie zaawansowanych prac projektowych. Hotel powstanie na Malediwach, przy resorcie ZEN, znajdującym się na wyspie Kuredhivaru.

Konstrukcja będzie kolejnym etapem rozbudowy infrastruktury turystycznej oraz niewątpliwie stanie się magnesem przyciągającym turystów z całego świata. To co najbardziej niezwykłe w całej budowli, to fakt, iż część budynku, będzie znajdować się pod powierzchnią przepięknych wód atolu Noonu.

Co się tyczy gdyńskiej firmy i jej projektu, to możemy o nich przeczytać na stronie domowej firmy:

„Deep Ocean Technology jest firmą z siedzibą w Gdyni, łączącą możliwości badawcze najlepszych naukowców z Politechniki Gdańskiej i możliwości inżynieryjne polskich przedsiębiorstw z branży morskiej. Firma ma na celu oferowanie, sprzedaż i produkcję podwodnego obiektu Water Discus z przeznaczeniem na hotel, restaurację, centrum Spa czy też prywatną rezydencję”

Źródło: deep-ocean-technology.com

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 19, 2013 20:09

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń