Dorota Czerny została nowym v-ce prezesem GUE!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 26, 2020 10:00

Dorota Czerny została nowym v-ce prezesem GUE!

Niezmiernie miło nam poinformować, że Dorota Czerny została mianowana na stanowisko vice prezesa Global Underwater Explorers. Polka od lat związana jest z GUE i powołanie jej na tak wysokie stanowisko, to wynik wielkiego wkładu jaki w tym czasie wniosła umacniając pozycję organizacji i rozwijając jej struktury.

„Mocno wierzę, że tylko wychodząc poza strefę komfortu, którą każdy z nas posiada, możemy się rozwijać i stawać się coraz lepsi. Wierzę również, że wspieranie innych, rozwijanie ich zdolności i zachęcanie do realizowania ich pomysłów jest sposobem na zbudowanie silnej organizacji i społeczność.” – powiedziała świeżo upieczona v-ce prezes GUE

Z naszej strony serdecznie gratulujemy Dorocie docenienia jej dotychczasowej pracy i wkładu w tworzenie organizacji i życzymy kolejnych sukcesów w nowej roli i rozwijaniu GUE.

Źródło: Global Underwater Explorers
Foto: Kirill Egorov


Więcej o GUE dowiecie się z 10 numeru kwartalnika DIVERS24! Magazyn w wersji cyfrowej dostępny jest nieodpłatnie, natomiast wersję drukowaną możesz nabyć w naszym sklepie internetowym.

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 26, 2020 10:00

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020

Reklama
Reklama