Nurkowe kalendarze Ireny Stangierskiej na rok 2020!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Listopad 8, 2019 12:15

Nurkowe kalendarze Ireny Stangierskiej na rok 2020!

Tradycyjnie koniec roku to moment, kiedy do sprzedaży trafia kalendarz przygotowany przez Irenę Stangierską. Pełen wspaniałych, bajkowych wręcz fotografii, z pewnością stanie się ozdobą każdego wnętrza, a właścicielowi będzie przypominał o tym, że przynajmniej część dni w roku trzeba zarezerwować na podwodne przygody.

Większości nurków twórczości Ireny Stangierskiej przybliżać nie trzeba. Od ponad dekady utrwalone przez nią kadry z podwodnego świata wprawiają w zachwyt i inspirują do poznawania nowych miejsc. Charakterystyczny styl Ireny nie pozwala pomylić jej prac z nikim innym i czyni jej zdjęcia zupełnie wyjątkowymi.

2020_kalendarz_01

W tym roku w sprzedaży dostępne są dwa rodzaje kalendarzy. Ścienny o wymiarach 42x42cm i biurkowy o wymiarach 18x18cm, które kosztują odpowiednio 70 i 40 PLN (lub 100 PLN za zestaw) plus koszty wysyłki. Premierę kalendarze będą miały na zbliżającej się konferencji Baltictech, a od 25 listopada rozpocznie się wysyłka zamówionych egzemplarzy.

2020_kalendarz_okladka_przod

Chcielibyśmy zaznaczyć, że w tym roku ilość kalendarzy będzie bardzo limitowana i przygotowano ich znacznie mniej niż w ubiegłym roku, dlatego nie ma co czekać do ostatniej chwili!

Więcej informacji na temat kalendarzy i zamówień znajdziecie na oficjalnym profilu Ireny Stangierskiej lub uzyskacie drogą mailową pod adresem irena.stangierska@gmail.com.

Foto: Irena Stangierska


Każdy miłośnik fotografii podwodnej z pewnością doceni wspaniałą wystawę prac Viktora Lyagushkina, zorganizowaną pod lodem skuwającym Morze Białe, przeczytacie o niej w 9 numerze kwartalnika DIVERS24! Magazyn w wersji cyfrowej dostępny jest nieodpłatnie, natomiast wersję drukowaną możesz nabyć w naszym sklepie internetowym.

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Listopad 8, 2019 12:15

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Styczeń , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń