Wystawa fotografii podwodnej w Akwarium Gdyńskim

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 13, 2019 15:44

Wystawa fotografii podwodnej w Akwarium Gdyńskim

Wszystkich pasjonatów podwodnego świata i fotografii zapraszamy serdecznie na wystawę podwodnych zdjęć naszego redakcyjnego kolegi Michała Procajło, którą od 8 czerwca można oglądać w budynku Akwarium Gdyńskiego.

Tematem przewodnim wystawy jest oczywiście Morze Bałtyckie, a przede wszystkim jego niezwykli mieszkańcy. Będzie to świetna okazja by ich sylwetki poznać samemu, a także przedstawić je najmłodszym, uświadamiając jednocześnie, jak niezwykły i pełen życia jest nasz kochany Bałtyk.

Michał Procajło – oceanograf, instruktor nurkowania i oczywiście fotograf podwodny. Swoją przygodę z dokumentowaniem podwodnego świata na zdjęciach rozpoczął w 2006 roku i od tamtej pory nie zatrzymuje się nawet na chwilę, zwiedzając kolejne niezwykłe miejsca i uwieczniając ich piękno na fotografiach.

Szczególnie upodobał sobie akwen Morza Bałtyckiego, który jak sam uważa, jest niezwykle wymagający dla fotografa, z uwagi na trudne warunki panujące w jego wodach. Więcej zdjęć, a także tekstów spisanych przez Michała, możecie znaleźć na jego stronie Underwater Passion oraz na łamach Magazynu Nurkowego DIVERS24.

Foto: Michał Procajło
[pro_ad_display_adzone id="25708"]

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 13, 2019 15:44

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020

Reklama
Reklama