SKAFANDER SILVER MOON – wyjątkowa edycja limitowana

Dodane przez Marcin Pawełczyk Grudzień 13, 2018 09:57

SKAFANDER SILVER MOON – wyjątkowa edycja limitowana

Sakafander Silver Moon to symbol ludzkiej eksploracji, którą chcemy świętować w SANTI w 2019 roku. Dołącz do nas, niech inni Cię zobaczą!

Ideą specjalnej edycji kolorystycznej skafandra SANTI E.motion SILVER MOON jest uczynienie go wyjątkowym, w stosunku do wszystkich innych modeli skafandrów dostępnych obecnie na rynku oraz podkreślenie oryginalnego i nowoczesnego podejścia do nurkowania.

silver_moon01

Oferta skierowana będzie do nurków, którzy chcą być zauważalni i oryginalni oraz czuć się częścią wyróżniającej się, ograniczonej grupy nurków.

Linia SILVER MOON stworzona w ograniczonej liczbie skafandrów, której towarzyszą specjalne korzyści. Skafander składa się ze srebrnej oraz czarnej tkaniny nylonowej E.motion, która została stworzona wyłącznie dla SANTI. Oryginalna kombinacja kolorów sprawia, że nurek wygląda bardzo atrakcyjnie, zwłaszcza pod wodą, na zdjęciach, ale przyciągnie także uwagę na nurkowisku. Stylowe i nowoczesne logo, podkreśla dynamiczne cechy produktu. Skafander bardzo różni się od innych suchych skafandrów SANTI. Ideą tego jest stworzenie poczucia bycia częścią wybranej, wyjątkowej grupy nurków. W skład zestawu skafandra wchodzi m.in. nowy kaptur ’11, system smart seals oraz unikatowy t-shirt korespondujący z ideą linii.

Źródło: Producent

Nurek Tech intext
Dodane przez Marcin Pawełczyk Grudzień 13, 2018 09:57

Dołacz do nas na Facebooku

CN DOM
Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Styczeń , 2019

Sortowanie
11Sty - 14Sty 1110:00Sty 14Paris Diving Show (Salon de la Plongée)
19Sty - 27Sty 1910:00Sty 27Targi Boot - 50 edycja