System ogrzewania powietrza Atomic Aquatics – Nowość!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Listopad 16, 2018 16:35

System ogrzewania powietrza Atomic Aquatics – Nowość!

Podczas odbywających się właśnie w Las Vegas targów DEMA Show, wielu producentów odkrywa karty i prezentuje nowości, które znajdą się w ich ofercie wraz z początkiem nowego roku. Niezwykle ciekawie wygląda produkt Atomic Aquatics, służący do ogrzewania mieszanki oddechowej.

System Atomic Scuba jest pierwszym tego typu urządzeniem ogrzewającym powietrze, którym oddychamy podczas nurkowania. System ogrzewania zwiększa poziom komfortu nurkowań w zimnej wodzie, co przekłada się na dłuższe utrzymanie wysokiej temperatury ciała i w efekcie pozwala wydłużyć czas spędzany pod wodą.

System może zwiększyć temperaturę mieszanki oddechowej z -21°C do 1 ° C, tak więc mówimy o różnicy wynoszącej aż 22°C. Doug Toth wynalazł ten rewolucyjny system, aby ogrzać powietrze wychodzące z pierwszego stopnia automatu. Po wejściu w system cewek powietrze jest ogrzewane przez otaczającą wodę i wychodzi w kierunku drugiego stopnia, serwując użytkownikowi wdech ciepłego powietrza.

Atomic-Aquatics

Wąż LP łączy się z pierwszym stopniem automatu, a ten wchodzi w małe pudełeczko, która jest schludnie umieszczone na taśmie oplatającej butlę, zapewniając w ten sposób ciągłość przepływu.

System grzewczy będzie dostępny u dystrybutorów Atomic Aquatics od stycznia 2019 roku.

Cena: $349 USD

Źródło i Foto: deeperblue.com

Magazyn D24 Intext
Dodane przez Tomasz Andrukajtis Listopad 16, 2018 16:35

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Sierpień , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN