95-letni weteran pobił nurkowy rekord Guinnessa! – video

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Wrzesień 5, 2018 09:52

95-letni weteran pobił nurkowy rekord Guinnessa! – video

Liczący sobie 95 lat Ray Wooley, wciąż jest aktywnym płetwonurkiem. Co więcej, Ray systematycznie pojawia się w nagłówkach różnych mediów, gdyż od pewnego czasu jest najstarszym nurkiem na świecie!

Pod koniec grudnia zeszłego roku, ten weteran II Wojny Światowej został oficjalnie najstarszym nurkiem na świecie, przejmując tytuł od urodzonego w 1921 r. Erwina Paula Stallera, który w 2014 r. zanurzył się w wielkim błękicie, licząc sobie 93 lata i 163 dni.

Od tego momentu mieszkający w Limassol na Cyprze Wooley, mierzy się już tylko z sobą samym. Na szczęście zdrowie wciąż mu pozwala śrubować ten niezwykły rekord Guinnessa. Mamy nadzieję, że w najbliższych latach nadal będziemy mogli informować o kolejnych zanurzeniach długowiecznego nurka!

95-year-old WW2 vet breaks scuba diving recordThis is so inspiring ????
WW2 veteran breaks world scuba diving record at the age of 95…????????

Opublikowany przez BBC North West Niedziela, 2 września 2018

Ray Wooley swoją przygodę z nurkowaniem rozpoczął w latach ’60 XX wieku i trwa ona do dziś. Pełen energii i w świetnej formie promuje zdrowy tryb życia. Zachęca również ludzi w różnym wieku, by spróbowali nurkowania zapewniając, że człowiek nigdy nie jest za stary by robić to co kocha.

Źródło: bbc.com

Nurek Tech intext
Dodane przez Rafał Jędrzejowski Wrzesień 5, 2018 09:52

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Sierpień , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN