Dron iBubble wchodzi do seryjnej produkcji

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Lipiec 18, 2018 19:38

Dron iBubble wchodzi do seryjnej produkcji

Dla osób śledzących rynek nowinek technologicznych związanych z nurkowaniem, podwodny dron iBubble nie jest niczym nowym. Urządzenie pojawiło się kilka lat temu, jako przedmiot akcji crowdfundingowej.

Na przestrzeni dwóch ostatnich lat, dzięki zebranym środkom udało się wprowadzić zmiany w pierwotnym projekcie, a teraz twórcy poinformowali o wprowadzeniu iBubble do masowej produkcji.

Ostateczna wersja iBubble będzie produkowana w fabryce w Joinville we wschodniej Francji. Zanim pierwsze egzemplarze pojawią się na rynku zapewne minie jeszcze trochę czasu, jednak cieszy fakt, że kolejne ciekawe urządzenie, udało się wprowadzić na rynek dzięki wsparciu ludzi z całego świata, którzy uwierzyli w projekt.

Różnica pomiędzy robotami ROV, a podwodnymi dronami, to przede wszystkim sterowanie i kontrola nad urządzeniem. Podwodne drony są w stanie poruszać się pod wodą swobodniej, gdyż żaden przewód nie łączy ich z operatorem.

iBubble jest tego najlepszym przykładem. Wszystko dzięki opatentowanej technologii podwodnej lokalizacji. iBubble podąża za obiektem i filmuje całą sesję bez konieczności robienia czegokolwiek przez użytkownika. Możesz w pełni skupić się na nurkowaniu i cieszyć urokami podwodnego świata, a dron wyposażony w aparat i oświetlenie uchwyci każdy moment.

Źródło: www.ibubble.camera

[pro_ad_display_adzone id="31298"]

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Lipiec 18, 2018 19:38

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020

Reklama
Reklama