Zapraszamy na IV edycję 3City Diving Day

Dodane przez Redakcja D24 Czerwiec 20, 2018 16:00

Zapraszamy na IV edycję 3City Diving Day

Już po raz czwarty zapraszamy wszystkich chętnych na wspólne nurkowanie w Gdyni, na plaży w Orłowie. Kolejna edycja 3City Diving Day odbędzie się w najbliższą niedzielę 24 czerwca 2018r. Impreza potrwa od 10.00 rano do godziny 18.00.

„3City Diving Day – Zanurkuj z marzeniami”, to dzień nurkowy, w którym Morze Bałtyckie i nurkowanie robimy dostępne dla każdego. Fundacja Trzeba Marzyć wraz ze Szkołą Nurkowania Ośmiornica, przygotowała dla Was propozycję jedyną w swoim rodzaju. Osoby chętne, będą miały okazję pod okiem profesjonalnego instruktora przeżyć ciekawą przygodę i spróbować nurkowania w jednym z piękniejszych miejsc trójmiejskiej części Zatoki Gdańskiej, na tzw. Orłowskiej Rafie.

Opłata (dowolna, ale nie mniejsza niż 50 złotych) za „Intro” nurkowe zostanie przekazana na spełnianie marzeń naszych dzieciaków.

Nurkowanie wymaga rejestracji, więc osoby chętne prosimy o zgłoszenie na adres 3citydiving@gmail.com

Przy zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, wzrost i orientacyjną wagę. Umożliwi nam to dobór odpowiedniego sprzętu. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapraszamy :)

Partnerem tegorocznej edycji 3City Diving Day będzie DAN Polska.

Osoby zainteresowane będą mogły dowiedzieć się również więcej o skuterze DPV Seacraft, a także sprawdzić jego działanie w praktyce.

Niedziela, 10:00 – 18:00
Gdynia Orlowo

Źródło: Organizator

[pro_ad_display_adzone id="25708"]

Dodane przez Redakcja D24 Czerwiec 20, 2018 16:00

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020