Aplikacja DIVERS24 i nowy numer magazynu! – PREMIERA!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 1, 2018 15:14

Aplikacja DIVERS24 i nowy numer magazynu! – PREMIERA!

Nadszedł dzień 1 czerwca 2018r, a razem z tą datą pora na premierę nowego, szóstego już, numeru Magazynu DIVERS24! To jednak nie wszystko co przygotowaliśmy dla naszych czytelników. W końcu mamy dzień dziecka, a nie od dziś wiadomo, że tkwi ono w każdym z nas. Dlatego z tej okazji, oddajemy w wasze ręce nasze najmłodsze dziecko – aplikację DIVERS24 dla urządzeń mobilnych.

Aplikacja dla urządzeń mobilnych

Stawiając kolejny krok naprzód, postanowiliśmy stworzyć aplikację, dedykowaną specjalnie naszemu magazynowi, która ułatwi jego lekturę poza ekranami laptopów i komputerów stacjonarnych. Teraz możecie w prosty i szybki sposób zapoznać się z zawartością najnowszego numeru, ale także tych archiwalnych. A wszystko to oczywiście za darmo!

Dzięki aplikacji DIVERS24, w każdej chwili możecie rozpocząć lekturę dowolnego numeru na ekranach waszych telefonów i tabletów. Dzięki opcji pobrania pliku, aplikacja pozwala na czytanie magazynu offline, co doskonale sprawdza się podczas podczas długich podróży samolotem czy statkiem i wszędzie tam, gdzie dostęp do sieci jest ograniczony.

Co w nowym numerze?

Dużo bardzo zróżnicowanej treści na najwyższym poziomie, czyli nasz standard! Oprócz wielu nowinek sprzętowych, drugi etap konkursu, przygotowanego z okazji 35-lecia Divers Alert Network, ale także wyprawy w najbarwniejsze zakątki świata, fauna, flora, wraki, jaskinie, freediving i wiele, wiele innych!

Podsumowanie tegorocznej odsłony Ekspedycji Bjuralven, nurkowanie po bursztyn w mazurskich jeziorach, Palau, Malediwy, Dahab i Vis piórem i okiem współpracujących z nami autorów. Wrak M/T „Terra”, relacja z kultowej akcji CJD 2018, a także wywiad z mistrzem Chorwacji w łowiectwie podwodnym!

Pobierzcie aplikację w Google Play lub App Store i przekonajcie się sami! W wolnej chwili dajcie znać, jak wam się podoba i czy chcielibyście coś zmienić w naszej appce, a także co sądzicie o #6 numerze Magazynu DIVERS24!

[pro_ad_display_adzone id="31298"]

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 1, 2018 15:14

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń