Retro nurki z Klubem Ołowianka

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 27, 2012 17:39

Retro nurki z Klubem Ołowianka

W piątek 29 czerwca 2012 Klub Morskiej Przygody Ołowianka zaprasza na spotkanie „Retro Nurki”. Spotkanie zostało zaplanowane na zasadzie dwudniowego eventu. Piątek to spotkanie i prezentacji zabytkowego sprzętu w Klubie Ołowianka, a w sobotę nurkowanie nad jeziorem Kłodno w Chmielnie. Spotkanie „Retro Nurki” będzie prowadził Andrzej Redlarski i Edward Raj.

Prezentowany będzie sprzęt, jaki dawno temu był wykorzystywany do nurkowań rekreacyjnych i zawodowych. Cała prezentacja będzie wzbogacona opowieściami osób, które miały okazję nurkować w takim ekwipunku. W tej roli pojawią się Andrzej Redlarski i Edward Raj.

Dla wszystkich uczestników „Retro Nurków” restauracja hotelu Ołowianka przygotowała specjalną ofertę na Piwo i Menu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 19:00 do Klubu Morskiej Przygody Ołowianka!

Sobota to jedyna w swoim rodzaju możliwość zanurkowania w sprzęcie, jaki był używany 30-40 lat temu! Dla chętnych dostępny będzie prawdziwy rodzynek – nurkowanie w pełnym klasyku z komunikacją podwodną.

Wszystkich odważnych i spragnionych mocnych wrażeń zapraszamy na godzinę 10:00 w do Kaszubskiej Bazy Nurkowej „Tryton”. Wstęp wolny!

Źródło: olowianka.eu

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 27, 2012 17:39

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Styczeń , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń