Zgłosiłeś podczas targów chęć wygrania prenumeraty? Oto wyniki!

Dodane przez Redakcja D24 Marzec 7, 2017 15:38

Zgłosiłeś podczas targów chęć wygrania prenumeraty? Oto wyniki!

Podczas odbywającej się w miniony weekend w Warszawie VIII edycji Targów Nurkowych Podwodna Przygoda, chętni mogli wziąć udział w konkursie, gdzie do wygrania była roczna prenumerata naszego magazynu DIVERS24! Ponieważ nagrody były zacne, to i chętnych nie brakowało!

Przez cały piątek i część sooty zapisało się ponad 100 osób! Spośród nich wyłoniliśmy 4 szczęśliwców. Punktualnie o godzinie 17:00 możliwość zapisów została zamknięta, a w czujnym oku kamery, pół godziny później, Asia w asyście Marcina, przystąpiła do wyłonienia zwycięzców. Trzeba przyznać, że całość przebiegła bardzo sprawnie.

Wśród osób które zgłosiły swój akces do konkursu, postanowiliśmy przyznać 4 roczne prenumeraty!

Lista nagrodzonych prezentuje się następująco:

1. Marta Dendys
2. Joanna Zielińska
3. Dominik Gajek
4. Agnieszka G…. (Niestety z uwagi na niewyraźnie zapisane nazwisko, mieliśmy problemy z jego odczytaniem. Nie stanowi to jednak problemu, gdyż laureaci, zostaną poinformowani o wynikach konkursu na podane przez siebie adresy e-mail)

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a każdemu kto poświęcił swój czas, by odwiedzić nasze stoisko bardzo dziękujemy. Wasze uwagi i przemyślenia na temat naszej pracy i jej efektów pomogą skorygować obrane przez nas kierunki, tak, byście mogli znaleźć u nas jeszcze więcej interesujących was rzeczy.

Jeżeli nie znaleźliście się w 4 nagrodzonych, to nic straconego! Nasz pięknie wydany kwartalnik, który zebrał (co nawet dla nas było zaskoczeniem) tak wiele pozytywnych ocen i komplementów, dostępny jest w naszym sklepie internetowym tutaj.

Dodane przez Redakcja D24 Marzec 7, 2017 15:38

Dołacz do nas na Facebooku

Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Wrzesień , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN