Zgłosiłeś podczas targów chęć wygrania prenumeraty? Oto wyniki!

Dodane przez Redakcja D24 Marzec 7, 2017 15:38

Zgłosiłeś podczas targów chęć wygrania prenumeraty? Oto wyniki!

Podczas odbywającej się w miniony weekend w Warszawie VIII edycji Targów Nurkowych Podwodna Przygoda, chętni mogli wziąć udział w konkursie, gdzie do wygrania była roczna prenumerata naszego magazynu DIVERS24! Ponieważ nagrody były zacne, to i chętnych nie brakowało!

Przez cały piątek i część sooty zapisało się ponad 100 osób! Spośród nich wyłoniliśmy 4 szczęśliwców. Punktualnie o godzinie 17:00 możliwość zapisów została zamknięta, a w czujnym oku kamery, pół godziny później, Asia w asyście Marcina, przystąpiła do wyłonienia zwycięzców. Trzeba przyznać, że całość przebiegła bardzo sprawnie.

Wśród osób które zgłosiły swój akces do konkursu, postanowiliśmy przyznać 4 roczne prenumeraty!

Lista nagrodzonych prezentuje się następująco:

1. Marta Dendys
2. Joanna Zielińska
3. Dominik Gajek
4. Agnieszka G…. (Niestety z uwagi na niewyraźnie zapisane nazwisko, mieliśmy problemy z jego odczytaniem. Nie stanowi to jednak problemu, gdyż laureaci, zostaną poinformowani o wynikach konkursu na podane przez siebie adresy e-mail)

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a każdemu kto poświęcił swój czas, by odwiedzić nasze stoisko bardzo dziękujemy. Wasze uwagi i przemyślenia na temat naszej pracy i jej efektów pomogą skorygować obrane przez nas kierunki, tak, byście mogli znaleźć u nas jeszcze więcej interesujących was rzeczy.

Jeżeli nie znaleźliście się w 4 nagrodzonych, to nic straconego! Nasz pięknie wydany kwartalnik, który zebrał (co nawet dla nas było zaskoczeniem) tak wiele pozytywnych ocen i komplementów, dostępny jest w naszym sklepie internetowym tutaj.

Dodane przez Redakcja D24 Marzec 7, 2017 15:38
Napisz swój komentarz

Brak komentarzy

W tej chwili brak komentarzy

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszym który skomentuje ten artykuł.

Napisz swój komentarz
Pokaż komentarze

Napisz swój komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany
Pola z gwiazdką są wymagane *

16 − twelve =

nurkowyswiat

Dołacz do nas na Facebooku

DAN polisa 2
DAN polisa 3
DAN polisa 1

Nadchodzące imprezy nurkowe

Czerwiec , 2017

Sortowanie

Brak wydarzeń

DAN Top 2
DAN Top 1