Niezatapialna mata!

Dodane przez Redakcja D24 Marzec 6, 2017 19:26

Niezatapialna mata!

Niestety nigdzie nie podają, jak mata zachowuje się, gdyby ułożyć na niej sprzęt nurkowy, a następnie złożony zarzucić na plecy i wskoczyć do wody. Może warto byłoby spróbować? Czekamy na zdjęcia i opis wrażeń z takiego zastosowania.

W każdym razie Niesamowity Dywan Wodny (Amazing Water Carpet) jest reklamowany dla całych rodzin, jako przedmiot, który raz użyty, na zawsze pozostanie w podstawowym ekwipunku wyposażenia kempingowego. Oczywiście w trakcie pobytu nad jeziorem.

Amazing-Water-Carpet-1

Jak podaje producent, matę można rozkładać bezpośrednio na wodzie (logiczne!), można na niej usiąść, położyć się, chodzić, czy grać, a to wszystko bez zamoczenia. Z przedstawionych zdjęć wynika, że nie jest ona zakotwiczana, czy przywiązywana, dlatego nie można na niej zasnąć, bo przypadkowo moglibyśmy się obudzić na drugim, nieznanym, końcu jeziora. Gdyby to było jezioro wielkości Śniardwy, to mielibyśmy problem.

W każdym razie jest to ciekawostka i dla dzieciaków wygląda na świetne akcesorium do zabawy. Problemem może być jednak próba wypłynięcia, po skoku do wody, na powierzchnię i trafienie pod matę, ale to już problem odpowiedzialności dorosłych i pilnowania swoich pociech.

Wymiary: 180 x 550 cm
Możliwości: max dla 6 osób
Cena: 426,26 $

Matę można nabyć tutaj.

Dodane przez Redakcja D24 Marzec 6, 2017 19:26

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Luty , 2020

Sortowanie
2Lut - 3Całodniowa Duikvaker Expo 2019