Kassa i klasa – nowość na rynku

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Luty 7, 2012 15:03

Kassa i klasa – nowość na rynku

kassafront

III Targi Nurkowe „ Podwodna Przygoda” przeszły już do historii. Relacja z naszego pobytu w Warszawie, hula już na portalu i każdy może przeczytać jak było (a było rewelacyjnie). Nie mniej jednak, relacja to nie wszystko. Materiały, będące echem wizyty Divers24 w Pałacu Kultury i Nauki, jeszcze przez jakiś czas będą pobrzmiewać i dziś mamy dla Was ich pierwszą porcję.

 

Po raz pierwszy ze swoimi produktami, wyszedł do społeczności Arkadiusz „Kassa” Kasjański z Łodzi. Z zamiłowania nurek z zawodu i wykształcenia plastyk. Połączenie jego życiowych pasji, znalazło ujście w postaci odzieży „na co dzień”, przesyconej elementami nurkowymi. Niby nic nowego, jest przecież kilka podobnych marek. Więc o co całe halo?

 

A no o to, że „Kassa” wyróżnia się na tle innych przede wszystkim oryginalnym wzornictwem, rewelacyjną jakością i… dopasowaniem pod klienta. Zamiast produktów „unisex”, mamy kolekcję dla pań i panów, a także dla dzieci!


3tnpp023

Stoisko Kassa.pl, było nieco ukryte, jednak pobliski ekspres z kawą sprawił, że znaleźliśmy się przy nim kilkukrotnie, za każdym razem zachwycając się motywami naniesionymi na materiał i dbałością o wykonanie. Z samych zdjęć, czasami ciężko zorientować się z jakiego rodzaju nadrukami i haftami ma się do czynienia, w momencie kiedy ma się produkt w ręce, różnica jest widoczna gołym okiem.

 

Tak uznaliśmy nie tylko my, gdyż niewielkie stoisko, było bardzo popularne wśród odwiedzających, którzy ze względy na niską cenę – 69pln, potrafili kupować nawet po 3 koszulki. Naszym zdaniem, odzież Kasjańskiego, może stać się hitem nadchodzącego sezonu, zwłaszcza, że Arek w rozmowie z nami uchylił rąbka tajemnicy i przewiduje systematyczne poszerzanie kolekcji. Początek bardzo obiecujący i życzymy powodzenia!

 

Tutaj znajdziecie więcej informacji o produktach oraz profil facebookowy polskiego producenta.

 

Źródło: Divers24


Dodane przez Tomasz Andrukajtis Luty 7, 2012 15:03

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Luty , 2020

Sortowanie
2Lut - 3Całodniowa Duikvaker Expo 2019