DAN i PADI przedstawiają – Rebreather Forum 3

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Luty 2, 2012 14:51

DAN i PADI przedstawiają – Rebreather Forum 3

RF3

W dzisiejszym nurkowaniu rekreacyjnym, rebreathery stanowią jedne z najszybciej rozwijających się technologii. Ponieważ popularność tego sprzętu wśród użytkowników rośnie w olbrzymim tempie, stało się jasne, że należy opracować właściwe protokoły i zalecenia, w celu zapewnienia użytkownikom, jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

 

W dniach 18-20 maja 2012r. kilku liderów branży zajmującej się obiegami zamkniętymi, zbierze się właśnie w tym celu. Współfinansowane po części przez DAN, PADI i American Academy of Underwater Sciences (AAUS), Rebreather Forum 3, poruszać będzie temat głównych problemów dotyczących technologii i wdrażania jej do nurkowania sportowego.

 

„DAN jest niezwykle dumny, że wraz z PADI i AAUS, może podsumować globalne doświadczenia, w dziedzinie praktycznych rozwiązań, technologii, edukacji i użytkowania rebreatherów. Zachęcamy wszystkich nurków korzystających z obiegów zamkniętych, lub rozważających taką możliwość, do uczestnictwa w tym przedsięwzięciu” – powiedział Dan Orr, reprezentujący DAN.

 

Program dla spotkania, które potrwa 3dni, przewiduje wstępne prezentacje i wystawy, poparte naukową, profesjonalną dyskusją. Wśród osób zaproszonych pojawią się specjaliści od CCR, producenci sprzętu, instruktorzy, naukowcy oraz eksperci od kwestii bezpieczeństwa.

 

Dla tych, którzy zdecydują się na udział w konferencji, organizatorzy przewidzieli 7 wariantów biletowych, zawierających się w przedziale od pakietu podstawowego $290 po all inclusive $1050 (w tym zakwaterowanie). Zapisy zostały już rozpoczęte. Jeżeli chcecie wziąć udział w tym pionierskim wydarzeniu zapraszamy na stronę eventu.

 

Źródło: cvent.com/events/rebreather-forum-3


Dodane przez Tomasz Andrukajtis Luty 2, 2012 14:51

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020

Reklama
Reklama