W Lesznie otwarto Centrum Nurkowe „Tiger”

Dodane przez Wojciech Zgoła Wrzesień 21, 2016 15:05

W Lesznie otwarto Centrum Nurkowe „Tiger”

17 września 2016 roku w Lesznie miał miejsce nietuzinkowy event. Po wielu latach, w tym 70-cio tysięcznym mieście, zostało otwarte drugie centrum nurkowe.

Punktualnie o godzinie 12:00 zaproszeni goście znaleźli się w budynku przy al. Krasińskiego 8, by wejść na I piętro, gdzie mieścił się lokal. Wszystkich przywitał uśmiechnięty i delikatnie zestresowany właściciel – Tomek Włodarczak.

unspecified-4v1

Miastu przyda się konkurencja i możliwość wyboru, bez konieczności jechania do oddalonych o kilkadziesiąt kilometrów, innych centrów nurkowych.

Czerwone wstęgi, symbolizujące oficjalne otwarcie, przecinali wpierw Course Director Maciej Jurasz, a zaraz po nim, Staff Instruktor, Ratownik Medyczny i dumny Właściciel w jednym.

unspecified-7v1

Dalej nastąpiło otwarcie szampana, krótki toast i gratulacje. Usłyszeliśmy od Tomka o planach na 2017 rok. Nasze sympatyczne spotkanie zakończyło się wspólnym obiadem.

Centrum Nurkowe Tiger, bo tak zostało nazwane, jest już otwarte i czeka od najbliższego poniedziałku na zainteresowanych nurkowaniem. U Tomka można się szkolić od podstaw, a także kontynuować nurkową drogę podnosząc swoje kwalifikacje. Jak większość centrów nurkowych, również CN Tiger oferuje wyjazdy zarówno w Polsce, jak i zagranicę. Tomek ma również wypożyczalnię sprzętu i kompresor.

unspecified-2

Divers24 chętnie korzysta z zaproszeń, by upublicznić, a co za tym idzie również powiększyć Waszą wiedzę na temat dostępności baz i centrów nurkowych w naszym kraju.

Dodane przez Wojciech Zgoła Wrzesień 21, 2016 15:05

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Luty , 2020

Sortowanie
2Lut - 3Całodniowa Duikvaker Expo 2019