Utopiona obrączka wróciła do właścicielki po 37 latach!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Wrzesień 16, 2016 15:52

Utopiona obrączka wróciła do właścicielki po 37 latach!

Niezwykła niespodzianka spotkała pewną hiszpańską parę. W 1979 roku zgubili oni obrączkę ślubną w pobliżu hiszpańskiego Benidorm. Przedmiot 37 lat później odnalazła podczas nurkowania Jessica Nisos. Kobieta zrobiła zdjęcie obrączce i z pomocą internetu rozpoczęła poszukiwania właścicieli.

„Znalazłam obrączkę ślubną w wodach niedaleko wyspy Benidorm. Chciałabym ją móc zwrócić właścicielowi. Musiała być zgubiona już dawno temu, gdyż cała była pokryta osadami.

Należy do pary, która pobrała się 17-02-1979 roku. Czy możecie udostępnić tę wiadomość dalej? To dla mnie bardzo ważne, by ją zwrócić. Wielkie dzięki wszystkim za pomoc i udostępnianie tej wiadomości” – napisała Nisos.

38497AA100000578-0-image-a-3_1473807912359

Post udostępniło ponad 80 tys. razy. Po dwóch miesiącach poszukiwań w końcu udało się! Wiadomość zobaczyła krewna pary, żyjąca na Benidorm i skontaktowała małżeństwo z Jessicą Nisos. Po przesłaniu fotokopii akty ślubu i zdjęcia obrączki, sprawa zmierzała do szczęśliwego finału.

Ciężko sobie wyobrazić zdziwienie małżeństwa, kiedy po tylu latach odnalazł się tak ważny przedmiot, spisany już dawno na straty. Agustin Aliaga i jego żona Juani Sanchez stracili obrączkę po zaledwie pięciu miesiącach małżeństwa. Nie przeszkodziło im to jednak przeżyć razem kolejnych 37 lat!

„To była bardzo miła niespodzianka. Obrączka miała dla nas dużo większą wartość niż tylko materiał z którego została wykonana. To symbol naszej miłości i emocji, który wręczyliśmy sobie podczas uroczystości w kościele” – skomentował całą sytuację Augustin Aliaga.

Małżeństwo spotka się z Jessicą 26 września w hiszpańskiej Saragossie, gdzie odbierze utraconą obrączkę.

Źródło: bbc.com

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Wrzesień 16, 2016 15:52

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020

Reklama
Reklama