The Best Dive Job in the World 2012

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Styczeń 27, 2012 12:02

The Best Dive Job in the World 2012

bdjitw2012 

Zastanawialiście się jak odmienić swoje życie? Kolejna edycja konkursu na najlepszą pracę nurkową na świecie, daje taką możliwość! 7 miesięcy szkolenia na Bali o wartości $25.000, aby zostać instruktorem PADI, a do tego cała masa dodatkowych nagród, które pomogą zwycięscy w rozpoczęciu wspaniałej, nowej przygody życia.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego chcę odmienić swoje życie i zostać instruktorem PADI?”. Odpowiedź należy zawrzeć w formie 1min filmu video lub pisemnej odpowiedzi, nie przekraczającej 500 słów.

 

Organizatorzy konkursu, nie zamierzają się skupiać nad technicznymi aspektami którejkolwiek z zaproponowanych form odpowiedzi, dlatego nie przejmujcie się, że nigdy wcześniej nie nagrywaliście podobnego klipu. Ocenie jurorów podlegać za to będą: charakter, styl, charyzma i oczywiście powód, determinujący Was do zmiany swojego dotychczasowego życia.

 

{include_content_item 656}

 

Co tak naprawdę jest do wygrania? Po pierwsze 7 miesięczny pobyt na cudownej wyspie Bali, jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie. Szkolenie instruktorskie, składające się z 17 kursów i specjalizacji. Wszystkie potrzebne materiały szkoleniowe. W trakcie swojego 7 miesięcznego pobytu, zwycięzca będzie szkolony przez najlepszych Course Directorów i instruktorów PADI. Wart $1800, kompletny sprzęt nurkowy na czas szkolenia, który po jego zakończeniu, będziecie mogli sobie zatrzymać!

 

Więcej szczegółów na temat kolejnej edycji Th Best Dive Job in the World, znajdziecie na stronie internetowej konkursu oraz ich profilu na portalu społecznościowym faceboook.


Źródło: bestdivejob.com


Dodane przez Tomasz Andrukajtis Styczeń 27, 2012 12:02

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Listopad , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń