Najgłębszy basen w Polsce

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Styczeń 27, 2012 16:54

Najgłębszy basen w Polsce

basnwp

Na warszawskim Żeraniu, funkcjonuje Centrum Ekstremalnej Zabawy – MartJack Extreme Event. W swoim założeniu miejsce to, ma zaspokoić potrzeby wszystkich tych, którzy zjawią się tu w poszukiwaniu adrenaliny. To co jednak jest najciekawsze w tym miejscu, to basen jaki do dyspozycji mają odwiedzający.

 

Mówiąc dokładniej – najgłębszy basen w Polsce! Mający niemal 10m głębokości, stanowi prawdziwy unikat w skali naszego kraju, gdyż drugi najgłębszy basem znajdujący się w Pałacu Kultury i Nauki, ma zaledwie 4,8m głębokości.

 

Zbiornik został stworzony, poprzez zalanie starego silosu zbożowego. Całe centrum zlokalizowane jest na terenie dawnych zakładów zbożowych przy ulicy Płochocińskiej 65. Będąc na miejscu, możemy wypożyczyć sprzęt, a także skorzystać z usług instruktora.

{include_content_item 656}

Oprócz basenu i wypożyczalni sprzętu, na miejscu możemy dobić nasze butle powietrzem, a także przeprowadzić zajęcia teoretyczne, gdyż mieszczące się tam centrum, udostępnia salę wykładową. Więcej informacji znajdziecie na ich stronie domowej.

 

 

Źródło: centrummartjack.pl 


Dodane przez Tomasz Andrukajtis Styczeń 27, 2012 16:54

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Grudzień , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń