Safe Water Association wspiera kolejną bazę

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Styczeń 12, 2012 14:49

Safe Water Association wspiera kolejną bazę

safewater

Baza nurkowa Centrum Nurkowego Dive Point, znajdująca się nad jeziorem Ińsko, otrzymała nowy sprzęt do ratowania życia. W ramach akcji prowadzonej przez Safe Water Association, przekazano na rzecz bazy wysokiej klasy defibrylator Philips FRx.

 

Podczas sezonu nurkowego, będzie on na stałe w jej wyposażeniu, natomiast poza sezonem zamieni się w pomoc dydaktyczną do kursów i szkoleń. Dodatkowo podczas wyjazdów organizowanych przez centrum Dive Point, będzie stanowił część wyposażenia ratunkowego.

 

Zakup defibrylatora, był możliwy dzięki akcji prowadzonej przez SWA akcji 1% podatku od osób fizycznych. Każdy wypełniający PiT za 2011r. Może wskazać Safe Water Association, jako organizację uprawnioną do otrzymania 1% sumy podatku. Wystarczy w odpowiedniej rubryce wpisać nr KRS: 0000319349, a kwotę na konto SWA, przekaże urząd skarbowy. Pieniądze zamiast trafić do fiskusa, pomogą zakupić więcej sprzętu, do kolejnych baz nurkowy. W ramach takiej zbiórki, SWA realizuje również projekt „Bezpieczna Hańcza +1%”.

 

Każdy z nas może wesprzeć tę akcję, to nic nie kosztuje.

 

Źródło: Centrum Nurkowe Dive Point, Divers24


Dodane przez Tomasz Andrukajtis Styczeń 12, 2012 14:49

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń