Aplikacja Diving Dude

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Styczeń 12, 2012 12:05

Aplikacja Diving Dude

logbook11

W Singapurze ogłoszono wprowadzenie na rynek pierwszej odsłony, aplikacji Diving Dude. Software przeznaczony jest dla produktów firmy Apple, takich jak: iphone, ipod touch i ipad. Aplikacja łączy użytkownika z platformą, na której może dzielić się swoimi doświadczeniami nurkowymi, z innymi użytkownikami, rozsianymi po całym świecie.

 

Diving Dude pozwala swoim użytkownikom na prowadzenie logbooka, dodawanie własnych miejsc nurkowych, poznawania nowych znajomych i przede wszystkim – dzielenia się naszymi zapiskami z innymi. Informacje z naszego telefonu możemy publikować na specjalnej platformie, facebooku lub twitterze.


„ To świetne doświadczenie, które zabiera nurkowanie na zupełnie nowy poziom. Mamy nadzieję, że nasi użytkownicy będą zadowoleni i będą domagać się więcej!” - powiedził PY, twórca aplikacji.

 

Platforma Diving Dude została stworzona przez kogoś, kto kocha nurkowanie i lubi dzielić się swoimi doświadczeniami z przyjaciółmi i innymi nurkami z całego świata. Do takich ludzi jest też kierowana. Twórcy przewidują szybki rozwój i kolejne udoskonalenia swojego dzieła. Mają również nadzieję, że połączy wielu nurków szukających nowych wrażeń.

 

Już od samego początku, aplikacja cieszy się dużym zainteresowaniem. Pobrać ją można za darmo odwiedzając Apple App store lub stronę diving-dude.com. Aby bez problemów z niej korzystać, będziemy potrzebować IOS 5.0

 

Źródło: diving-dude.com


Dodane przez Tomasz Andrukajtis Styczeń 12, 2012 12:05

Dołacz do nas na Facebooku

CN DOM
Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Marzec , 2019

Sortowanie
28Lut - 3MarLut 2810:00Mar 3Targi Nurkowe - X Edycja
3Mar - 7Mar 308:00Mar 7Dubai International Boat Show 2015
14Mar - 15Mar 1408:00Mar 15OzTEk - Australia
22MarCałodniowa XI Skorpenowy Spływ Łyną
22Mar - 23Mar 2209:00Mar 23Głębiny - Festiwal Filmów Nurkowych