VII Edycja Targów Nurkowych „Podwodna Przygoda” – zapowiedź

Dodane przez Redakcja D24 Marzec 14, 2016 19:42

VII Edycja Targów Nurkowych „Podwodna Przygoda” – zapowiedź

W dniach 1-3 kwietnia odbędzie się już VII edycja legendarnej imprezy nurkowej znanej pod nazwą „Podwodna Przygoda”. W trakcie weekendu warszawskie hale EXPO XXI zamienią się w stolicę nurkowej Polski. W trakcie poprzednich edycji, impreza zgromadziła olbrzymią liczbę gości, jak i wystawców oraz wytworzyła niepowtarzalny klimat, który mimo zmiany lokalizacji udało się organizatorom utrzymać. Kto był na choćby jednej z minionych edycji, nie potrzebuje zbyt wielu namów, by zjawić się tu ponownie, a dla tych, którzy debiut wciąż mają przed sobą, prezentujemy odrobinę informacji.

Na dziś dzień niemal wszystkie z dostępnych stoisk zostały już wyprzedane. Możemy mieć zatem pewność, że nowinek i ciekawostek sprzętowych (i nie tylko) nie zabraknie. Oprócz przedstawicieli i producentów sprzętu nurkowego, będą również reprezentanci wielu federacji i organizacji nurkowych, instytutu archeologi podwodnej UW, centr nurkowych z Polski i świata czy przedstawiciele mediów i branży turystycznej.

viiedycjapp

Reklama
[pro_ad_display_adzone id="25708"]

Nieodłączną częścią każdych Targów Nurkowych „Podwodna Przygoda” jest Nurgres. W tym roku czeka nas zróżnicowany zakres tematów, w którym każdy, niezależnie od upodobań i poziomu nurkowego zaawansowania powinien odnaleźć coś dla siebie. Wśród zaproszonych prelegentów pojawią się m.in. Marcin Dąbrowski – „Komputery nurkowe”, Marcin Dobas – „Tajniki pracy fotografa National Geographic”. Marcin Jurasz przybliży swój rekord „Najgłębiej ułożona kostka Rubika”, o którym mogliście już u nas przeczytać, gdyż cała akcja była objęta patronatem D24. Bardzo na czasie będzie spotkanie z ekipą Nevado Tres Cruces 2015 MedExpedition, której zeszłoroczny rekord pobił ostatnio Marcel Korkuś. Fanów nurkowania wrakowego i historii na pewno zgromadzi prelekcja Tomasza Stachury „Ubooty polskiego wybrzeża”, z kolei inna dobrze znana wszystkim postać – Krzysztof Starnawski, przedstawi w czasie dwóch wykładów swoje eksploracje z przełomu lat 2015/16.

Oczywiście to tylko niewielka część tego, co przygotowano dla uczestników tegorocznego Nurgresu. Pełna rozpiska z podaniem tematów, godzin i prelegentów dostępna jest na stronie domowej targów.

Bilety bez problemu można nabywać online i do takiego rozwiązania zachęca organizator. Pozwoli to na bezproblemowe i sprawne napływanie kolejnych gości do hal EXPO XXI. Ciekawostką jest, że pierwszych 500 certyfikowanych nurków zapłaci za bilet cenę… 10 PLN, czyli tyle ile kosztowała wejściówka podczas I edycji tagów! Więcej o cenach wejściówek i ich rodzajach dowiecie się tutaj.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w VII Edycji Targów Nurkowych „Podwodna Przygoda”. My na pewno zjawimy się w komplecie i jak zwykle zamierzamy się dobrze bawić!

Źródło: Organizator

Dodane przez Redakcja D24 Marzec 14, 2016 19:42

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Luty , 2020

Sortowanie
2Lut - 3Całodniowa Duikvaker Expo 2019