„Momentum” – niezwykły film z czołówką światowego freedivingu

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Luty 26, 2016 17:12

„Momentum” – niezwykły film z czołówką światowego freedivingu

W czerwcu 2016 roku będzie miał swoją premierę niezwykły film, który przybliży szerszej publiczności wspaniały świat nurkowania swobodnego. Obraz zatytułowany „Momentum” został stworzony przy udziale ścisłej czołówki światowego freedivingu, co pozwala mieć nadzieję na mistrzowskie zdjęcia i kadry, które będą.. ekhm zapierać dech w piersiach!

Autorzy obrali ciekawą formułę dla swojego dzieła. Zamierzają pokazać świat freedivingu z perspektywy 16 zawodników, stanowiących ścisłą elitę tego sportu. Ich osobiste podejście, przeżycia i to co napędza każde z nich do przekraczania kolejnych barier w nurkowaniu swobodnym i sięganiu po kolejne rekordy.

Wśród iście gwiazdorskiej (pod względem osiągnięć freedivingowych) obsady znajdziemy dobrze znane nazwiska. Umberto Pelizzari, Enzo Maiorca, Guillaume Nery, Tanya Streeter, Natalia Molchanova, Alexey Molchanov, Davide Carrera, Andrea Zuccari, Ilaria Molinari, Christina Saenz de Santamaria, Eusebio Saenz de Santamaria, Stephane Mifsud i Lesley Rochat. Jest to pierwszy tego typu projekt, w którym udało zgromadzić się tyle znaczących dla dyscypliny nazwisk.

Twórcy filmu zapewniają, że czas poświęcony na zobaczenie ich dzieła nie będzie stracony. Kuszą widza wspaniałymi trailerami oraz obietnicą ujęć z miejsc, dostępnych dla morskich stworzeń, łodzi podwodnych i… ścisłej elity freediiverów. Elity która wykorzystując ludzki potencjał ciągle przesuwa granice swoich możliwości.

W ciągu seansu widz doświadczy piękna podwodnego świata, jego niebezpieczeństw i szczęścia, jakie daje pod wodą poczucie absolutnej wolności. Cisza i spokój w połączeniu z pięknem otaczającego świata stworzą wspaniałą i niezapomnianą kombinację, która nikogo nie pozostawi obojętnym.

Jednocześnie „Momentum” pokazuje freediving takim jakim jest, bez sztucznego upiększania i efektów specjalnych. Ciężki trening, szkolenia, masa wyrzeczeń i zaangażowania, by uzyskać pożądany efekt, by stać się lepszym freediverem i przesunąć granice własnego organizmu. To wszystko spojone ze sobą niesamowitą pasją, miłością i uwielbieniem dla podwodnego świata.

Jeżeli jesteś miłośnikiem podwodnych wojaży, a ujęcia z drugiej strony tafli sprawiają, że dopiero zaczynasz oddychać, koniecznie musisz zobaczyć „Momentum”. Możliwe, że znajdziesz w nim coś nowego, co sprawi, że zdecydujesz się wejść jeszcze głębiej…

youtube

Źródło: momentumfreediving.com

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Luty 26, 2016 17:12
Napisz swój komentarz

Brak komentarzy

W tej chwili brak komentarzy

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszym który skomentuje ten artykuł.

Napisz swój komentarz
Pokaż komentarze

Napisz swój komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany
Pola z gwiazdką są wymagane *

19 − seven =

nurkowyswiat

Dołacz do nas na Facebooku

DAN polisa 3
DAN polisa 1
DAN polisa 2

Nadchodzące imprezy nurkowe

Czerwiec , 2017

Sortowanie

Brak wydarzeń

DAN Top 2
DAN Top 1