„Diving into the unknown” – trailer niezwykłego filmu dokumentalnego

Dodane przez Redakcja D24 Grudzień 4, 2015 14:35

„Diving into the unknown” – trailer niezwykłego filmu dokumentalnego

Po tragicznym wypadku podczas nurkowania w norweskiej jaskini Plura, w trakcie którego zginęła część zespołu eksplorującego, ci, którym udało się ocaleć postanawiają postawić swoje życie na szali raz jeszcze, by wydobyć na powierzchnię ciała swoich kolegów. W ten sposób twórcy „Diving into the unknown” zapowiadają swoją produkcję.

Film, którego reżyserem jest Juan Reina, to dosyć tajemnicza produkcja, o której nawet na stronie domowej wydawcy Monami Agency, nie dowiemy się zbyt wiele. Nie mniej po obejrzeniu video-zapowiedzi ciężko przejść obok całości obojętnie.

Skandynawska produkcja to dokument opisujący powrót do miejsca tragicznego nurkowania, gdzie życie grupy przyjaciół zmieniło się na zawsze. Dla jednych był to jego koniec, a dla tych, którzy mieli szczęście i przeżyli, zwrot i jedno z najtragiczniejszych doświadczeń w nurkowej karierze.

W armii jest takie powiedzenie, że „desant swoich nie zostawia”. Podobnie jest w tym przypadku, gdzie przyjaciele wracają po ciała swoich kolegów, by zabrać ich w ostatnią drogę do domu.

Pełna wersja filmu zapowiedziana została na rok 2016, tymczasem prezentujemy poniżej wiadomość od twórców filmu do was wszystkich:

„Witaj Świecie!

Oficjalny trailer filmu Diving into the unknown już jest. Do tej pory mieliśmy już od was wiele zapytań, gdzie i kiedy będzie można zobaczyć film poza Finlandią. Wciąż rozważamy kilka sposobów dystrybucji za granicą. Tymczasem prosimy byście dali nam znać skąd jesteście i gdzie chcielibyście zobaczyć nasz film. Postaramy się zrobić wszystko, by każdy z was mógł go zobaczyć”

Ustosunkowanie się do powyższego apelu, możecie zostawić odwiedzając oficjalny fanpage produkcji i zostawiając wpis pod najnowszym postem.

Źródło: divingintotheunknown.com

Dodane przez Redakcja D24 Grudzień 4, 2015 14:35

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Grudzień , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń