Santi Sizer – darmowa aplikacja ułatwiająca wybór rozmiaru skafandra i ocieplacza

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 10, 2015 15:12

Santi Sizer – darmowa aplikacja ułatwiająca wybór rozmiaru skafandra i ocieplacza

Od dziś nurkowie mogą samodzielnie sprawdzić jaki rozmiar suchego skafandra oraz ocieplacza SANTI pasuje do nich najlepiej. Dla swoich Klientów firma SANTI właśnie drożyła darmowe, szybkie i proste narzędzie ułatwiające wybór konkretnego rozmiaru.

Aplikacja SANTI Sizer jest specjalnym narzędziem dla nurków, pozwalającym zweryfikować wymiary swojego ciała ze standardowymi rozmiarami produktów SANTI. Pozwala na lepszy i szybszy wybór rozmiaru suchego skafandra czy ocieplacza. Wystarczy wprowadzić cztery podstawowe wymiary swojego ciała – wzrost, obwód w klatce piersiowej, pasie i biodrach oraz wybrać płeć, by w kilka sekund sprawdzić, który rozmiar SANTI jest najlepszy do zmierzenia bądź zakupu. Aplikacja pokazuje obwód zarówno w cm jak i calach.

SANTI Sizer app

SANTI Sizer weryfikuje wymiary ciała ze standardową tabelą rozmiarów SANTI i dopasowuje najlepszy rozmiar z 16 dostępnych dla mężczyzn i 12 dla kobiet. Może się jednak zdarzyć, że aplikacja nie wskaże konkretnego rozmiaru (napis „NO SIZE”) – wówczas prawdopodobnie skafander bądź ocieplacz powinien być uszyty na miarę. Dlatego w tym przypadku dobrze jest udać się do dilera SANTI po poradę.

Sugerowany przez aplikację rozmiar oparty jest na pomiarach wykonanych na statystycznej grupie klientów. SANTI nie bierze odpowiedzialności za ostateczne i rzeczywiste dopasowanie produktu.

SANTI Sizer PL-3

Aplikacja dostępna jest do ściągnięcia za darmo w sklepie Apple oraz Google store. Aplikację można również ściągnąć bezpośrednio klikając na link

Źródło: Informacja prasowa

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 10, 2015 15:12

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Luty , 2020

Sortowanie
2Lut - 3Całodniowa Duikvaker Expo 2019