Znamy termin Tech Diving 2012

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Październik 14, 2011 10:44

Znamy termin Tech Diving 2012

1380

W dniach 28-29 stycznia 2012r., światowej sławy nurkowie i naukowcy zawitają do Szwecji. W podanym terminie odbywać się będzie tam seminarium nurkowania technicznego Tech Diving 2012. Organizatorem spotkania jest Royal Institute of Technology (KTH DK) w Sztokholmie.

Będzie to już czwarta edycja spotkania nurków technicznych, odbywającego się co 6 lat. Poprzednie miały miejsce w latach 1994, 2000 oraz 2006. Frekwencja na poprzednim Diving Techu, pokazała, jak duże jest zapotrzebowanie na tego typu imprezy. Organizatorzy mając w pamięci swój poprzedni sukces, również tym razem zamierzają zorganizować wszystko na najwyższym poziomie.

6 lat to kawał czasu, zwłaszcza w kontekście prężnie rozwijającej się dziedziny, jaką jest nurkowanie techniczne, dlatego wszyscy spodziewają się bardzo ciekawych wystąpień i wielu interesujących tematów.

Wśród gości pojawią się między innymi: dr David Doolettle, nurek jaskiniowy i naukowiec w U.S. Navy Experimental Diving Unit, Jill Heinerth, nurek jaskiniowy i filmowiec, Simon Mitchell, nurek wrakowy i naukowiec z Australii, Jim Kennard, nurek wrakowi i poszukiwacz wraków w wielkich jeziorach USA oraz wielu innych uznanych ludzi w międzynarodowym środowisku nurków technicznych.

Ruszyła już przedsprzedaż biletów. Za dwudniową wejściówkę, poranną kawę, lunch oraz popołudniową przekąskę trzeba będzie zapłacić €160. Liczba biletów jest ograniczona!

Źródło: tech-diving.se

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Październik 14, 2011 10:44

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Sierpień , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN