VI edycja Targów Nurkowych Podwodna Przygoda 26.02 – 1.03 2015

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Luty 3, 2015 20:56

VI edycja Targów Nurkowych Podwodna Przygoda 26.02 – 1.03 2015

Luty dopiero się zaczyna, ale plany w tym miesiącu warto robić dużo wcześniej. Wszystko za sprawą serii imprez nurkowych, które zakończy VI edycja Targów Nurkowych Podwodna Przygoda zaplanowana na dni 26.02 – 1.03 2015 w Warszawie.

W tym roku osoby odwiedzające teren targów mogą spodziewać się wielu zmian i nowości, jednak na pewno nie zabraknie dobrej atmosfery i wszystkich atutów, które przez lata wypracowali organizatorzy Podwodnej Przygody.

Największą zmianą jest miejsce, w którym odbędą się targi. Po dobrze znanych i nie do końca spełniających swoją funkcję salach Pałacu Kultury i Nauki, przyszła pora na zdecydowany krok na przód. Dlatego najbliższa edycja Podwodnej Przygody odbędzie się w halach EXP XXI.

Dzięki przeprowadzce do nowego i lepiej przystosowanego miejsca, wszyscy odwiedzający powinni poczuć pewien powiew świeżości, którego poprzednim edycjom brakowało. Jak zwykle nie zabraknie wystawców, u których będziemy mogli zapoznać się z nowinkami i sprawdzonymi rozwiązaniami, zarówno w kwestiach nurkowania rekreacyjnego, jak i technicznego.

Mimo, że zmian będzie sporo, to nie ma mowy, by zabrakło jednej z największych atrakcji targów – Nurgersu. W tym roku lista zaproszonych gości prezentuje się imponująco, a jak zapowiadają organizatorzy, nie jest jeszcze w pełni zamknięta i możemy spodziewać się kolejnych niespodzianek!

Na oficjalnej stronie targów można zakupić bilety, za które zapłacimy w zależności od naszych uprawnień od 0 przez 10,20 do 30pln.

Źródło: organizator

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Luty 3, 2015 20:56

1 komentarz

  1. Max Luty 13, 02:30

    Mała poprawka: cena biletów czyli wejścia to ZA CAŁE TARGI (nie za 1 dzień) od ZERA złotych poprzez 10 i 20 do 30 złotych.

Dołacz do nas na Facebooku

Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Październik , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN