V Festiwal Wrakowy w Łodzi 2015

Dodane przez Małgosia Brykała Listopad 20, 2014 19:49

V Festiwal Wrakowy w Łodzi 2015

Na swojej stronie internetowej organizatorzy Festiwalu Wrakowego w Łodzi, poinformowali o terminie kolejnej, piątej już edycji, którą zaplanowano na sobotę 21 lutego 2015r. Zapewne informacja ta ucieszy wszystkich tych, którzy pasjonują się nurkowaniem wrakowym i w związku z wprowadzeniem nowej, dwuletniej formuły imprezy, nie mogą się już doczekać kolejnej wizyty w Łodzi.

Całe zamieszanie jest wynikiem pomysłu, na jaki wpadli kilka dobrych lat temu jego dwaj organizatorzy – Peter Wytykowski i Roman Zajder. Dwaj wielcy pasjonaci nurkowania wrakowego oraz organizatorzy i uczestnicy kilku bardzo ciekawych ekspedycji, którzy postanowili, że w kraju posiadającym piękne morze pełne zatopionych wraków, konieczna jest impreza pozwalająca na wspólne świętowanie i dzielenie się wiedzą.

W ciągu kilku lat trwania imprezy, łódzki festiwal rozwinął się do poziomu czołowej polskiej imprezy nurkowej, goszcząc największe nazwiska z całego świata, związane z nurkowaniem wrakowym. Przełożyło się to na wiele godzin wykładów o bardzo wysokim poziomie merytorycznym.

Każdej edycji Festiwalu wrakowego towarzyszy wyjątkowa atmosfera. Luźny klimat i możliwość rozmowy z zaproszonymi gośćmi, to świetna okazja, żeby uzyskać odpowiedź na nurtujące nas pytania i zawiązanie nowych znajomości.

W miarę pojawiania się kolejnych szczegółów związanych z V Edycja Festiwalu Wrakowego w Łodzi, będziemy o nich informować na łamach naszej strony oraz za pośrednictwem innych naszych kanałów jak fb czy newsletter.

Źródło: Organizator Foto: adventurepictures.eu

Dodane przez Małgosia Brykała Listopad 20, 2014 19:49

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Kwiecień , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń