Ostatni nurkowy weekend sierpnia

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Sierpień 26, 2011 10:03

Ostatni nurkowy weekend sierpnia

dandemo.resized

Przed nami weekend i kolejne atrakcje nurkowe. Wyjątkowo ciekawie będzie w okolicach Trójmiasta, gdzie już dzisiaj, 26.08 rozpoczynają się Nurkowe Demo Days w Jastarni, a w niedzielę 28.08, w Gdańsku, będzie miała miejsce konferencja 7th DAN DAY.

Nadchodzący koniec tygodnia to prawdziwa „klęska urodzaju”, oprócz wspomnianych spotkań, które wzbudzają niemałe zainteresowanie, na dokładkę możemy spodziewać się najcieplejszego weekendu w tym sezonie, w związku z tym na pewno warto zaplanować sobie ciekawe nurkowanie, aby uczcić kończące się i niezbyt ciekawe pod względem meteorologicznym lato.

Stały punkt nurkowych weekendów, czyli Demo Days, goszcząc w Jastarni, oferuje wypłynięcia wraz z Centrum Nurkowym Jasa, na wszystkie okoliczne wraki. Z okazji spotkania, powietrze na wyprawy jest gratis! Oczywiście poza nadmorska ofertą Jastarni, jak zwykle udostępniony zostanie do testów sprzęt nurkowy, wiodących na naszym rynku marek.

Dla tych których w niedzielę zamierzają zostać w Gdańsku, proponujemy udział na konferencji DAN poświęconej podnoszeniu standardów bezpieczeństwa w nurkowaniu rekreacyjnym. Informacje i procedury, przygotowane w oparciu o najnowsze zdobycze naukowe, to świetne uzupełnienie wiedzy i doświadczenia, jakie wynieśliśmy z kursów i naszych nurkowań.

Zespół Divers24 serdecznie zaprasza wszystkich na ostatni nurkowy weekend sierpnia. Do zobaczenia na miejscu!

Źródło: Organizatorzy, Divers24

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Sierpień 26, 2011 10:03

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Lipiec , 2020