Z ostatniej chwili – utrudnienia na lotnisku w Warszawie!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Maj 26, 2011 11:03

Z ostatniej chwili – utrudnienia na lotnisku w Warszawie!

joomplu:1681

Jak informuje przez swoją witrynę internetową port lotniczy im. Fryderyka Chopina w Warszawie, w najbliższym czasie podróżni mogą spodziewać się pewnych utrudnień. Ma to związek z problemami komunikacyjnymi w stolicy.

 

Polskie Linie Lotnicze Lot spodziewają się poważnych utrudnień komunikacyjnych w niach 27-28 maja br. Pasażerowie pragnący skorzystać z usług lotniska, powinni zaplanować swoje przybycie z dość znacznym wyprzedzeniem.

Jak zapewnia LOT, wszystkie loty rejsowe zaplanowane we wspomnianych terminach, maja się odbyć zgodnie z rozkładem.

Utrudnienia komunikacyjne i częściowe zamknięcie ulic, jakie przewidywane są w pobliżu portu lotniczego, spowodowane będą przylotem do Warszawy m.in. Prezydenta USA – Baracka Obamy.

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, informuje, że dnia 27maja ul Żwirki i Wigury zostanie całkowicie wyłączona z ruchu w godzinach 14:00 – 19:00, a 28 maja między 13:00 – 16:00

W związku z powyższym władze lotniska informują wszystkich pragnących skorzystać z usług portu lotniczego we wspomnianym terminie, o przybycie odpowiednio wcześniej oraz wybór najlepszej możliwej drogi dojazdowej.

Źródło: http://www.lotnisko-chopina.pl

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Maj 26, 2011 11:03

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Listopad , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń