Kolejne Demo Days przed nami

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 14, 2011 13:03

Kolejne Demo Days przed nami

joomplu:1423

W weekend 7-8 maja odbędą się kolejne testy sprzętu nurkowego z cyklu Demo Days 2011. Tym razem spotkanie odbędzie się na Lubelszczyźnie – 7 maja nad jeziorem Piaseczno i 8 maja nad jeziorem Białym koło Włodawy.

Głównym organizatorem spotkania jest firma Santi z Gdyni, którą wspierać będzie Vektor Sport – dystrybutor sprzętu takich marek jak Poseidon czy Tusa oraz centra nurkowe Scuba Extreme i Moana.

W wasze ręce i pod wasz osąd trafią między innymi skafandry i ocieplacze, ale także będziecie mogli osobiście przetestować najnowsze elementy ogrzewania elektrycznego (termozawory, konektory grzewcze do zaworów dodawczych, kamizelki grzewcze i docieplające oraz wiele innych). Nie zabraknie też sprzętu ABC, automatów, jacketów czy urządzeń zajmujących się pod wodą wszelkimi pomiarami.

Na koniec pierwszego dnia testów, przewidziane jest ognisko z kiełbaskami i chwila relaksu przy wspólnych opowieściach i dzieleniu się wrażeniami. Natomiast drugiego dnia oprócz grilla, organizatorzy planują projekcję filmów nurkowych.

Źródło: Organizator, Divers24

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 14, 2011 13:03

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Luty , 2020

Sortowanie
2Lut - 3Całodniowa Duikvaker Expo 2019