Błękitne oblicze oceanów

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 20, 2012 06:23

Błękitne oblicze oceanów

Piątek zaczynamy od małego klipu. Na zawartych w nim sekwencjach, ukazane jest to co najpiękniejsze pod wodą, ale i najbardziej narażone i wrażliwe na każdą nieprzemyślaną działalność człowieka.

Mamy nadzieję, że te ujęcia, z niesamowitych lokalizacji nurkowych na całym świecie, zmotywują Was i mimo wciąż nierozpieszczającej nikogo pogody, spędzicie wszyscy pod wodą jakąś część, zaczynającego się właśnie weekendu.

Wracając jeszcze do samej produkcji, to jej autorem jest Howard Hall, natomiast o świetne tło dźwiękowe zatroszczył się Alan Williams. Wśród napotkanych przez ekipę filmową stworzeń, znajdziemy majestatyczne (jak zwykle) rekiny i płaszczki, dostojne żółwie, mieniące się wszystkimi kolorami i kształtami ryby, łagodne manaty i ciekawskie skorupiaki. Wszystkie te istoty tworzą wspólnie cudowną „piątą stronę świata”.

Po nasyceniu oczu takimi widokami, nie mamy żadnych wątpliwości, że nurkowanie otwiera przed człowiekiem drzwi do niesamowitego miejsca. Dlatego właśnie, musimy wykazać się szczególną wrażliwością na jego potrzeby i problemy. Inaczej ten świat zniknie i pozostaną nam tylko wspomnienia w postaci filmów i zdjęć.

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 20, 2012 06:23

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Listopad , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń