V Zawody w Łowiectwie Podwodnym – Ińsko 2013

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Sierpień 6, 2013 19:17

V Zawody w Łowiectwie Podwodnym – Ińsko 2013

Zarząd Stowarzyszenia Spearfihing Poland pragnie zaprosić wszystkich nad jezioro Ińsko w dniach 12-15 września, na organizowany przez nas turniej, który chyba po raz pierwszy w Polsce odbędzie się w formule dwudniowej. Odpowiadając na głosy naszych kolegów, wzorując się na imprezach tego typu które odbywają się za granicą, postanowiliśmy uczcić w ten sposób naszą małą rocznicę, dając wszystkim zainteresowanym możliwość czerpania podwójnej radości z naszego jesiennego spotkania nad wodą.

W tym roku zapraszamy wszystkich chętnych już 12 września do Ośrodka Wodna Dolina w miejscowości Przytoń koło Węgorzyna. W bezpośredniej okolicy dysponujemy trzema jeziorami udostępnionymi dla łowiectwa podwodnego. Są to jeziora Ińsko, Woświn i Krzemień. Tradycyjnie już o wyborze jeziora, które stanowić będzie arenę sportowych zmagań, podejmiemy tuż przed samymi zawodami. Zadecyduje przejrzystość wody, warunki bezpieczeństwa oraz co najważniejsze, ilość i aktywność ryb.

Przewidujemy dwie klasyfikacje punktowe. Jako główne zawody pozostają zawody sobotnie. Punktacja z tej klasyfikacji oraz punkty z Mistrzostw Polski pozwolą wyłonić najlepszego łowcę roku 2013 w naszym kraju. Zawodnicy, którzy zdecydują się na dwudniowe zmagania, mogą jednak liczyć na cenniejsze nagrody rzeczowe oraz, co być może ważniejsze dla każdego z nas, 10 godziny prawdziwej frajdy w wodzie!

Podobnie jak w poprzednich latach zapraszamy na stronę internetową zawodów, gdzie każdy może zgłosić swój udział, wypełniając formularz rejestracyjny, sprawdzić listę zawodników, poznać ekipę organizatora oraz historię naszego turnieju. W tym roku również przewidziany jest limit zawodników. W zawodach głównych wystartować może nie więcej niż 55 osób, natomiast w zawodach jednodniowych maksymalnie 20. O ostatecznej liście startowej decyduje kolejność głoszeń potwierdzonych wpłatą wpisowego do dnia 31 sierpnia 2013.

Wszelkie aktualne informacje dotyczące turnieju znajdziecie na profilu zawodów.

Prezes Stowarzyszenia Spearfishing Poland

Daniel Sielowski

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Sierpień 6, 2013 19:17

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Listopad , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń