Podwodna restauracja w Izraelu

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 29, 2011 10:46

Podwodna restauracja w Izraelu

ristorante

Jeżeli na wakacjach szukacie nurkowych wrażeń, ale niekoniecznie widzi wam się ubieranie pełnego sprzętu i zanurzanie w wodzie, to nic straconego! Podobnie wszyscy maniacy nurkowania, którzy twierdzą, że wszystko, co nurkowe jest w dechę, będą na pewno mile zaskoczeni i usatysfakcjonowani tym, co znajdą w ofercie Red Sea Star Restaurant w Izraelu.

 

Ten niesamowity lokal gastronomiczny o oceanicznym wystroju, znajduje się w miejscowości Eliat położonej nad Morzem Czerwonym i usytuowany jest 5m pod powierzchnia wody, od której wnętrze oddzielają okna z grubej pleksi. Dzięki temu możemy w trakcie posiłku obserwować podwodne życie lokalnej fauny i flory, która jak wiadomo jest bujna i kolorowa.

Wewnątrz wszystko stylizowane jest na morski klimat, od podłóg pokrytych piaskiem, przez krzesła w kształcie meduz, ściany imitujące koralowce, dekoracje z rozgwiazd na suficie komponujące się z niebieskim podwodnym oświetleniem po pawilon naturalnych źródeł. Całość robi duże wrażenie dbałością o detale i płynną kompozycją.

Jeżeli chodzi o wrażenia kulinarne to jest to jeden z typowych lokali w okolicy, ale swoim unikalnym wystrojem i lokalizacją, sprawia, że posiłek w nim będzie bardzo przyjemnym doznaniem. Dyskomfort może stanowić, co najwyżej fakt, iż zamawiając rybę, jej towarzysze będą na nas wrogo spoglądać zza okien.

Zapraszamy do naszej galerii – Restauracja Red Sea Star 

Źródło: www.frommers.com
Foto: virtualtourist.com

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 29, 2011 10:46

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Styczeń , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń