II Strażacka Akcja Sprzątania dna Rzeki Krutyni

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Maj 18, 2012 17:48

II Strażacka Akcja Sprzątania dna Rzeki Krutyni

W dniu 26 maja 2012 roku rusza II Strażacka Akcja Sprzątania dna Rzeki Krutyni. Organizatorami akcji są Burmistrz miasta i gminy Ruciane – Nida, Grupa Wodno – Nurkowa działająca przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Rucianem – Nidzie oraz Szkoła nurkowania MazuryDiving Piotr Przystawik.

„W tym roku mamy zamiar posprzątać dwa odcinki rzeki, od Rosochy do Wojnowa oraz z Wojnowa do Ukty. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Zgłoszenia do wzięcia udziału w spływie będą przyjmowane do 26 maja 2012 roku do godziny 10:30″ – mówią organizatorzy

Plan akcji :

9:00 – Zbiórka i rejestracja nurków na plaży wiejskiej w Ukcie(12-220 Ruciane-Nida, Ukta)

10:45 – Omówienie trasy, zabezpieczenia medycznego i technicznego spływu.

11:00 – Wyjazd autokarem na most w Wojnowie i Rososze.

11:40 – Wydanie worków na śmieci i wejście do wody.

15:30 – Zakończenie akcji sprzątania Rzeki Krutyni, losowanie nagród wśród uczestników.

16:00 – Poczęstunek i impreza integracyjna na plaży Wiejskiej w Ukcie.

Zasady uczestnictwa w Spływie:

Uczestnikiem Spływu może być każda osoba pełnoletnia umiejąca pływać. Każdy uczestnik Spływu potwierdza pisemnie brak przeciwskazań zdrowotnych do wzięcia udziału w spływie. Każdy uczestnik Spływu bierze udział w spływie na własną odpowiedzialność.

Warunkiem wzięcia udziału w Spływie jest jest pisemne potwierdzenie uczestnika o zapoznaniu się z treścią regulaminu imprezy oraz akceptacji jego warunków, umieszczenie na karcie zgłoszeniowej imprezy. Na trasie spływu obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu.

Każdy uczestnik może w każdej chwili przerwać pokonywanie wyznaczonej trasy zgłaszając to osobie odpowiedzialnej za odcinek spływu.

Strój i wyposażenie uczestnika spływu:

Uczestnik w trakcie pokonywania wyznaczonej trasy spływu może być ubrany w dowolny typ skafandra nurkowego pozwalającego na zachowanie ochrony termicznej w wodzie. Uczestnik może być ubrany w dowolną ilość elementów skafandra, a także w dowolną ilość dodatków w postaci rękawic, skarpet i innych.

Więcej info na profilu facebook OSP w Rucianem-Nidzie

Źródło: Organizator

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Maj 18, 2012 17:48

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń