Szkolenia


DAN Europe oferuje wiele programów szkoleniowych oraz organizuje warsztaty i seminaria, których celem jest zwiększenie wiedzy i poczucia odpowiedzialności nurków rekreacyjnych.

 

Oxygen Provider – kurs ratownika tlenowego to zestaw podstawowej wiedzy potrzebnej przy każdym wypadku nurkowym. Na tym szkoleniu nauczymy się jak i kiedy prawidłowo podać tlen.

..

Dan BLS – to szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przed medycznej. W przypadku wypadków nurkowych jets to wiedza niezbędna do dalszych czynności ratowniczych.

Advanced Oxygen Provider – kurs zaawansowanego ratownika tlenowego, to rozwinięcie kurs Oxygen Provider roszrzeżające naszą wiedzę o posługiwanie się zestawem MTV który pozwala jednocześnie prowadzić resustytacje oraz podawać tlen w wypadku nurkowym.

 ..

Neurological Assessment – to program na którym dowiesz się jak przeprowadzić kompletny test neurologiczny który należy przeprowadzić przy każdym podejżeniu wypadku nurkowego.


dantraining03


Szkolenia DAN

Dan zapewnia kompleksowe kursy dla przedstawicieli społeczności nurkowej, na których instruktorzy DAN, szkolą w oparciu o najnowsze informacje związane z poprawą bezpieczeństwa.

» Pełna oferta kursów DAN

Dział dla instruktorów

» Instruktorzy DAN, maja dostęp do spersonalizowanych informacji, bezpośrednio na stronie DAN. Jeśli jesteś instruktorem kliknij tutaj.

Artykuły i informacje

Aktualności i szkolenia

» Tutaj uzyskasz więcej aktualnych informacji o szkoleniach DAN