Wygraj wejściówkę na Festiwal Wrakowy w Łodzi!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Luty 11, 2013 21:41

Wygraj wejściówkę na Festiwal Wrakowy w Łodzi!

Targi Nurkowe Podwodna Przygoda 2013 już za nami, ale to nie koniec atrakcji, bo już w najbliższą sobotę 16 lutego, odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Wrakowego w Łodzi. Dla wszystkich naszych czytelników mamy do wylosowania 3 podwójne zaproszenia.

Przez kilka lat swojego istnienia impreza zebrała przy sobie szerokie grono osób, zainteresowanych odkrywaniem przeszłości, która uwięziona została na dnie akwenów całego świata.

Stale rosnąca frekwencja, jest dowodem świetnie dobieranych gości i pozytywnej atmosfery, jaka wypełnia podczas festiwalu mury budynku Politechniki Łódzkiej. W efekcie ci, którzy już mieli okazję pojawić się na Festiwalu Wrakowym, chętnie wracają w następnych latach, a dobry odbiór łódzkiej imprezy i ciągnące się za nią echa, przyciągają kolejne osoby.

Nie inaczej będzie 16 lutego, kiedy po raz czwarty rozpocznie się Festiwal Wrakowy. Lista zaproszonych gości i tematy jakie poruszą, rozbudzają niejedną nurkową głowę. Nie zabraknie relacji z mało dostępnych i nieprzebadanych miejsc, które będą ozdobione unikalnymi fotografiami i klipami video. Do tego warsztaty, stoiska producentów sprzętu nurkowego, losowanie cennych nagród oraz giełda nurkowa.

Jeżeli lubicie nurkowanie wrakowe i chcecie być częścią tego wszystkiego, macie szansę do 12 lutego kupić wejściówki w promocyjnej cenie 65 pln! Po dniu 12 lutego, bilety będą sprzedawane w cenie 85pln. Osoby chcące uczestniczyć po festiwalu w „Diving Party”, aby na „gorąco” podzielić się wrażeniami przy dobrej zabawie, proszone są o zaznaczenie tej opcji podczas rejestracji. Koszt biletu wzrasta wtedy o 55pln.

Dla tych, którzy chcą spróbować szczęścia, mamy do wylosowania 3 podwójne zaproszenia na festiwal!

Aby wziąć udział w losowaniu należy:

1. Polubić nasz fanpage na portalu facebook

2. Polubić fanpage Festiwalu Wrakowego

3. Polubić udostępnić post konkursowy na ścianie swojego facebooka!

Pamiętajcie aby wasze udostępnienie było widoczne dla wszystkich, inaczej nie będziemy mogli was wylosować!

Źródło: Organizator Foto: AdventurePictures.eu

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Luty 11, 2013 21:41

Dołacz do nas na Facebooku

CN DOM
Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Marzec , 2019

Sortowanie
28Lut - 3MarLut 2810:00Mar 3Targi Nurkowe - X Edycja
3Mar - 7Mar 308:00Mar 7Dubai International Boat Show 2015
14Mar - 15Mar 1408:00Mar 15OzTEk - Australia
22MarCałodniowa XI Skorpenowy Spływ Łyną
22Mar - 23Mar 2209:00Mar 23Głębiny - Festiwal Filmów Nurkowych