Fotografia podwodna: Wygraj udział w warsztatach!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Styczeń 7, 2013 10:58

Fotografia podwodna: Wygraj udział w warsztatach!

Któż z nas potrafi się oprzeć pięknu podwodnego świara? Nieważne czy podziwiamy je w trakcie nurkowania czy nagrane na filmie, bezsprzecznie podwodne krajobrazy zapierają dech w piersi. Od kolorowych raf i ich niezwykłych mieszkańców, po wraki i niedostępne jaskinie, wszędzie ukryte jest piękno, które można wydobyć na powierzchnię przy pomocy aparatu fotograficznego i odpowiednich umiejętności.

Dlatego dla naszych czytelników, mamy niezwykłą okazję – udział w 2-dniowych warsztatach z fotografii podwodnej organizowanych przez firmę Ocean-Tech, właściciela sklepu internetowego Nurkowy Świat! Zajęcia odbędą się za dwa tygodnie, w weekend 19-20 stycznia w Gdańsku. Poprowadzi je znany w środowisku nurek-fotograf i ekspert od sprzętu foto – Marcin Trzciński.

W ciągu jednego weekendu (ok. 20h zajęć!) postara się on przekazać udzestnikom warsztatów, jak najwięcej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Po omówieniu podstaw i elementarnych technik w siedzibie firmy Ocean-Tech, przyjdzie czas na sprawdzenie się za obiektywem aparatu w wodach basenu Hotelu Gdynia.

Udział w warsztatach to koszt 450pln/osoba, a więc cena wyjątkowo atrakcyjna, porównując podobne warsztaty. Organizatorzy przewidzieli 10 miejsc dla uczestników. Dla wszystkich biorących udział w zajęciach wręczone zostaną pamiątkowe dyplomy, a dla chętnych za dodatkowe 180pln zostaną wystawione certyfikaty organizacji nurkowej NAUI – nurek-fotograf! Kontakt w sprawie warsztatów nawiążecie pisząc na adres info@ocean-tech.pl

Tutaj zaczyna się najlepsza część, bo czytelnicy Divers 24 mogą wylosować jedno miejsce i wziąć udział w warsztatach zupełnie za darmo! Nie musicie mieć nawet własnego sprzętu foto, gdyż organizator dysponuje kilkoma kompletami, które zostaną wykorzystane podczas zajęć!

Aby wziąć udział w losowaniu należy:

1. Polubić facebookowy profil Divers24

2. Polubić facebookowy profil Ocean-Tech

3. Polubić i udostępnić konkursowy post z naszego facebooka na swoim profilu. Pamiętajcie, aby udostępnienie było publiczne, inaczej widzą je tylko wasi znajomi i nie weźmiecie udziału w losowaniu!

4. Trzymać kciuki! ;-)

Zwycięscę losowania poznamy w niedzielę 13 stycznia 2013r!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Styczeń 7, 2013 10:58

Dołacz do nas na Facebooku

Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Wrzesień , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN