Zapraszamy na piknik nurkowy w Warszawie!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 17, 2014 11:33

Zapraszamy na piknik nurkowy w Warszawie!

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszej edycji Pikniku Nurkowego, który odbędzie się 6 i 7 września na terenie Parku Wodnego Moczydło w Warszawie.

Celem imprezy jest popularyzacja nurkowania wśród dzieci, młodzieży, dorosłych i całych rodzin. Chcemy pokazać, że nurkowanie może być doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu wśród pozytywnie nastawionych do życia ludzi.

Jesteśmy przekonani, że formuła imprezy, która łączy wystawę i pokazy sprzętu nurkowego z dobrą zabawą, przypadnie do gustu nie tylko tym, dla których nurkowanie to zupełnie nowa przygoda, ale również doświadczonym zdobywcom głębin.

Piknik Nurkowy będzie wyśmienitą okazją, aby zapoznać się z szeroką gamą sprzętu nurkowego, prezentowaną przez importerów i przedstawicieli producentów.

Równolegle do wystawy i testowania sprzętu, będziemy starali się – choć w drobnej części poprzez organizację gier i zabaw odtworzyć klimat towarzyszący imprezom nurkowym.

Niewątpliwie dużą atrakcją będzie możliwość Wykonania Swojego Pierwszego Prawdziwego Nurkowania z Instruktorem za darmo! Najmłodsi uczestnicy będą mogli cieszyć się atrakcjami przygotowanymi w kąciku dla dzieci. Spragnieni i głodni nie tylko wrażeń nurkowych zaspokoją apetyt w miejscowym barze lub przy grillu.

Do zobaczenia na Moczydle!

Źródło: Organizator

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 17, 2014 11:33

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Czerwiec , 2020

Reklama
Reklama