„Czas na głębokości – historia i rozwój zegarków do nurkowania”

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Styczeń 4, 2020 12:35

„Czas na głębokości – historia i rozwój zegarków do nurkowania”

Wraz z nadejściem Nowego Roku, chcielibyśmy polecić uwadze naszych czytelników pozycję zupełnie wyjątkową, która ponownie dostępna jest na rynku wydawniczym. „Czas na głębokości – historia i rozwój zegarków do nurkowania”, to książka nie tylko wspaniale wydana, ale również niezwykle pieczołowicie przygotowana pod względem merytorycznym i estetycznym.

Na rynku pojawiło się II wydanie tej wspaniałej książki, która stanowi prawdziwy unikat w skali globalnej, a co za tym idzie, tym bardziej cieszy, że powstała w Polsce. Autorem tej szczególnej pozycji jest Mateusz Piechnik, który z niezwykłą energią i determinacją podążył w kierunku, jaki wyznaczyła mu pasja.

Efekt okazał się być powalający i gdy dziś mam okazję przerzucać kolejne kartki mojego egzemplarza „Czasu na głębokości…”, utwierdzam się w przekonaniu, że jest to dzieło wybitne, potrzebne i będące udaną próbą zebrania i usystematyzowania ogromu wiedzy na temat świata i historii zegarków nurkowych. Co za tym idzie – jej upowszechnienia i stworzenia możliwości szerokiego dostępu do niej.

80522693_545770762816407_1510431249431265280_n

„Czas na głębokości – historia i rozwój zegarków do nurkowania”, to bez wątpienia publikacja, która powinna zagościć w domowej biblioteczce kolekcjonerów zegarków – nie tylko nurkowych! – miłośników historii nurkowania i szeregu pasjonatów, dla których rozwój i historia nurkowania i ekwipunku nurkowego jest bliska sercu. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że DIVERS24 jest oficjalnym patronem książki i może przyczynić się do popularyzacji tego szczególnego wydawnictwa.

Uważam, że ta publikacja będzie stanowić idealny prezent dla każdego nurka. Nie zwlekałbym jednak zbyt długo z zakupem, gdyż I wydanie rozeszło się na pniu i wszystko wskazuje, że podobnie potoczą się losy znacznie poszerzonego II wydania.

„Czas na głębokości…” można nabyć bezpośrednio u autora oraz w niektórych punktach na terenie kraju (m.in. Warszawa, Poznań, Zielona Góra).

Foto: fb.com/Czas-na-głębokości-Historia-zegarków-do-nurkowania


Mateusz Piechnik już kilkukrotnie publikował na naszych łamach. Po raz pierwszy pojawił się w 7 numerze naszego kwartalnika DIVERS24! Magazyn w wersji cyfrowej dostępny jest nieodpłatnie, natomiast wersję drukowaną możesz nabyć w naszym sklepie internetowym.

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Styczeń 4, 2020 12:35

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Kwiecień , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń