Shearwater wprowadza kolorowe bezele i paski do modelu Teric – Nowość!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Październik 28, 2019 13:15

Shearwater wprowadza kolorowe bezele i paski do modelu Teric – Nowość!

Kanadyjski producent komputerów nurkowych Shearwater Research wprowadza na rynek kolejną nowość. Tym razem nie jest to jednak model następnego komputera ani nowa wersja oprogramowania, a dodatki, które ucieszą na pewno oko posiadaczy komputera zegarkowego Shearwater Teric.

Najmłodsze dziecko z laboratorium Shearwatera dostępne było do tej pory jedynie w kolorze czarnym, jednak dziś, w poniedziałek 28 października, swoją premierę mają nowe bezele oraz paski, dzięki którym będziemy mogli przeprowadzić metamorfozę naszego Terica, zgodnie z naszym poczuciem estetyki.

Colour-your-dive-shark

Przejdźmy jednak do liczb. Pomijając obecnie dostępny wariant w zawsze dobrze prezentującym się kolorze czarnym, od dzisiaj Shearwater Teric ma 2 nowe kolory bezela – srebrny oraz niebieski, a także 10 nowych kolorów pasków.

Colour-your-dive-rainbow-fish

Teraz podczas zakupu komputera Teric, możemy mieć wpływ na to, jaki wariant kolorystyczny znajdzie się na naszym nadgarstku. Już dawno minęły czasy, gdy aspekt wizualny był w nurkowaniu nieistotny, a wybór praktycznie nie istniał. Rozwój całej branży nurkowej spowodował, że dzisiaj klient podczas zakupu, może wybierać z pełnej palety wzorów i barw.

Colour-your-dive-cave

Źródło: Producent 

Colour-your-dive-wreck


Miłośników komputerów i zegarków nurkowych zapraszamy do zapoznania się z ciekawym artykułem o tej tematyce, opublikowanym w 7 numerze naszego kwartalnika DIVERS24! Magazyn w wersji cyfrowej dostępny jest nieodpłatnie, natomiast wersję drukowaną możesz nabyć w naszym sklepie internetowym.

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Październik 28, 2019 13:15

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Marzec , 2020

Sortowanie
14Mar - 15Mar 1408:00Mar 15OzTEk - Australia