Konkurs: Wygraj Shearwater Teric – znamy 10 finalistów!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Wrzesień 30, 2019 15:43

Konkurs: Wygraj Shearwater Teric – znamy 10 finalistów!

Zakończył się pierwszy etap konkursu zorganizowanego przez nas we współpracy z marką Shearwater Research. Główną nagrodą w konkursie był najnowszy model komputera nurkowego Shearwater Teric o wartości 4 650 PLN!

Na wstępie chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się na wzięcie udziału w konkursie. Otrzymaliśmy od was zawrotną ilość zgłoszeń! Ponad 200 osób nadesłało swoje fotografie i poprawne odpowiedzi na zadane przez nas pytania konkursowe, które były następujące:

1. 2004 rok
2. 4 bary (przy założeniu, że znajdujemy się względnie na poziomie morza)

Spośród wszystkich zgłoszeń wyłoniliśmy 10 finalistów, którzy zakwalifikowali się do II etapu konkursu. Wybrane prace przesłaliśmy do Kanady, do siedziby naszego partnera – marki Shearwater. To właśnie tam zapadnie decyzja, kto z naszych czytelników zgarnie główną nagrodę.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy kreatywności przy wyborze zdjęć. Musimy przyznać, że nie było łatwo wybrać 10 finalistów. Zapraszamy was również do brania udziału w kolejnych konkursach, a te już niebawem!

Z autorami 10 wybranych prac skontaktujemy się mailowo.

Źródło: Organizator

Magazyn D24 Intext
Dodane przez Tomasz Andrukajtis Wrzesień 30, 2019 15:43

Dołacz do nas na Facebooku

chris benz komando diver

Nadchodzące imprezy nurkowe

Październik , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN