Nurkowe Demo Days i konferencja na Zakrzówku

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Wrzesień 20, 2012 18:25

Nurkowe Demo Days i konferencja na Zakrzówku

Zapraszamy, jak co roku, na Konferencję Nurkową, polączoną z Nurkowymi Demo Days. W ostatni weekend września na Zakrzówku, w Krakowie odbędzie się kolejna edycja tej ciekawej imprezy. Jak zwykle nad wodą będą DemoDaysy – bez opłat będzie można pożyczać od firm nurkowych sprzęt do testów oraz brać udział w warsztatach (nurkowanie techniczne, sidemounty, nawigacja, pływalność w suchym skafandrze) i konkursach.

Wieczorem w piątek oraz w sobotę odbędą się wykłady na tematy nurkowe, prezentacje i filmy z najlepszych miejsc nurkowych. Imprezę rozpoczynamy w piątek 28 września o godzinie 18:00, spotkaniem w sali hotelu „Apartamenty Zakrzówek”, ul. Sodowa 7 w Krakowie – patrz mapka dojazdu. Swój udział zapowiedziały takie firmy jak: Tusa, Poseidon, XDeep, Sea Wolf, Devold, Mares, Apeks, Halcyon, Bare, Gral Marine i wydawnictwo Bel Studio.

Bieżące informacje w aktualnościach pod tym linkiem. Z kolei mapka dojazdu tutaj.

Dzięki współpracy z GRALmarine na Konferencji gościć będzie (i będzie można z nimi ponurkować) Pascal Bernabe – nurek który, może się poszczycić nurkowaniem na 330 metrów (jest to nioficjalny rekord) oraz włoski nurek jaskiniowy i sidemountowy Gaetano GiuffridaZapisy na warsztaty z Pascalem i Gaetano mailem na adres maciek@kraken.pl (jeżeli będzie więcej chętnych to będziemy losować wśród chętnych)

Koszt Konferencji:

50 zł Karta Wstępu na wszystkie imprezy (filmy i wykłady – piątek, sobota; sobota, niedziela na Zakrzówku, udział w konkursach) – do kupienia w Krakenie. Na same wykłady i filmy wstęp wolny. Instruktorzy, którzy kupią przynajmniej jedną wejściówkę dla nurka – wejście gratis

Fotki z imprezy w zeszłym roku: http://www.konferencjanurkowa.pl/galeria.php

Źródło: Organizator

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Wrzesień 20, 2012 18:25

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Luty , 2020

Sortowanie
2Lut - 3Całodniowa Duikvaker Expo 2019