Nurkowe Demo Days na „Koparkach” coraz bliżej!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 11, 2017 09:29

Nurkowe Demo Days na „Koparkach” coraz bliżej!

Coraz mniej czasu pozostało do rozpoczynających sezon Nurkowych Demo Days. Już w sobotę 22 kwietnia 2017 r. oficjalne otwarcie sezonu nurkowego. Gospodarzem pierwszej tegorocznej imprezy z cyklu Demo Days będzie Via Sport Diving Marina „Koparki”. Ciężko więc wyobrazić sobie lepsze miejsce. W końcu nurkowisko w Jaworznie jest jednym z najbardziej znanych i popularnych miejsc w całym kraju.

Co szykują dla nas organizatorzy? Zgodnie z formułą Nurkowych Demo Days, nie zabraknie firm prezentujących sprzęt nurkowy, który będzie można przetestować w warunkach bojowych. Lista już potwierdzonych marek robi wrażenie i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Swoje produkty udosępnią:

SANTI Diving, Halcyon Polska, Suex Polska, JJ-ccr Rebreathers, Dir Zone, SeaYa Diving, Equipment, Ammonite System Lighting and Heating Equipment, DUI Poland, OMS Polska, No Gravity, VDS system, Mola Mola, Hyperbaric Passionwear, XCCR, Ratio Computers Polska, Dive System Polska, Oświetlenie Miranda, Centrum Techniki Nurkowej Gdynia.

To jednak nie wszystko co na weekend 22-23 kwietnia zaplanowali organizatorzy. Poza możliwością zaznajomienia się z prezentowanym sprzętem nurkowym, wszyscy obecni będą mogli wziąć również udział w wykładach o tematyce nurkowej.

Łukasz Piórewicz podczas dwóch prelekcji opowie o nurkowaniu wrakowym oraz o nurkowaniu z wykorzystaniem skuterów DPV. Z kolei Marcin Bramson przybliży tematykę związaną z nurkowaniem na obiegu zamkniętym. Podczas spotkania z Jackiem Bronkiem będzie można poszerzyć swoją wiedzę w aspektach serwisowania sprzętu. Grono prelegentów uzupełnia Wojciech Zgoła. Nasz redakcyjny kolega przybliży temat, gdzie nurkować w basenie morza śródziemnego

Po pełnej atrakcji sobocie, będzie można zrelaksować się na nurkowym afterparty, które odbędzie się w pobliskim AquaHotel. Również tam możecie zabookować nocleg. Więcej informacji w tym temacie znajdziecie tutaj.

Tradycyjnie udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny!

Źródło: Organizator

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 11, 2017 09:29

Dołacz do nas na Facebooku

CN DOM
Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Styczeń , 2019

Sortowanie
11Sty - 14Sty 1110:00Sty 14Paris Diving Show (Salon de la Plongée)
19Sty - 27Sty 1910:00Sty 27Targi Boot - 50 edycja