GUE uruchomiło swój kanał telewizyjny

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Grudzień 21, 2016 12:41

GUE uruchomiło swój kanał telewizyjny

Wczoraj podczas transmisji na żywo twórca i przewodniczący Global Underwater Explorers – Jarrod Jablonski, podsumowując miniony rok, przedstawił również niektóre plany organizacji na przyszłość. Wśród nich najwięcej emocji wzbudziła zapewne informacja o powstaniu kanału telewizyjnego GUE – DIVEGUE.TV!

Nad stworzeniem swojego kanału pracowano w GUE przez miniony rok, starając się przygotować jak najciekawszy produkt. Co zatem znajdziecie na DIVEGUE.TV? Organizacja od drugiej połowy lat ’90 prowadziła cykl najróżniejszych projektów, szkoleń i inicjatyw, z których większość posiada swoją dokumentację video.

Na kanale nie zabraknie również materiałów szkoleniowych, dzięki którym członkowie organizacji GUE, ale nie tylko, będą mogli pozostać na bieżąco. Oprócz filmów dotyczących np. konfiguracji sprzętowej, znajdą się również produkcje prezentujące techniki z kursu GUE Fundamentals i wiele innych.

W założeniu kanał DIVEGUE.TV ma być również formą szybkiej komunikacji pomiędzy instruktorami i kursantami na całym świecie. Ma to stanowić świetną bazę informacji o nurkowaniu w poszczególnych regionach naszego globu. Także wszelkie zmiany w podręcznikach i technikach szkoleniowych, będą prezentowane za pomocą tego medium.

Materiały mają być dostępne w wielu językach. W tej chwili trwają prace nad wersjami w językach: rosyjskim, niemieckim, fińskim, norweskim i włoskim, jednak ma to być dopiero początek i z biegiem czasu pojawiać się będą kolejne.

Na koniec Jarrod zachęcił wszystkie osoby chętne do współpracy przy tym projekcie do kontaktu i udzielania swojego wsparcia, tak by uzyskać jak najlepszy efekt.

Kanał będzie dostępny po opłaceniu miesięcznego abonamentu w wysokości $25. By przekonać się, czy jest, to coś przeznaczonego dla was, będziecie mogli skorzystać z trzydniowego darmowego dostępu. Członkom GUE będzie przysługiwał rabat wysokości 15%.

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Grudzień 21, 2016 12:41

Dołacz do nas na Facebooku

Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Październik , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN