Sandi Demo Days – Baza Nurkowa Piechcin

Dodane przez Redakcja D24 Listopad 27, 2015 13:41

Sandi Demo Days – Baza Nurkowa Piechcin

W dniu 28 listapada 2015 od godziny 9 rano zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Santi Demo Days! Każdy kto pojawi się tego dnia na terenie Bazy Nurkowej Piechcin, będzie mógł zapoznać się z pełną gamą produktów Santi Diving oraz wypróbować je pod wodą!

Wśród udostępnionego ekwipunku znajdują się: suche skafandry, ocieplacze czy system grzewczy – kamizelka, rękawiczki. Wydarzenie organizowane jest dla wszystkich posiadaczy suchych skafandrów, jaki dla tych, którzy dopiero robią przymiarki pod pierwszego suchara. Jest to świetna okazja, żeby wypróbować kilka modeli i rozwiać swoje wątpliwości!

Jeżeli szukacie nowego ocieplacza i wciąż nie możecie się zdecydować, to jest to również idealna okazja, żeby sprawdzić ocieplacze z bogatej oferty Santi, a jak powrzechnie wiadomo są one naprawdę znakomite. Zarówno pod względem zapewnianego komfortu cieplnego jak i wykończenia, jest plasują się na rynku w ścisłej czołówce.

Sobotnie nurkowanie w Piechcinie to też idealna okazja, żeby wypróbować jedno z najmłodszych dzieci gdyńskiego producenta sprzętu nurkowego – system grzewczy Santi. W skład zestawu wchodzą kamizelka i rękawiczki, ale nic nie stoi na przeszkodzie by korzystać tylko z pojedynczych elementów zestawu. Ogrzewanie elektryczne to dziś już prawie standard, pozwalający na przedłużenie sezonu i prowadzenie komfortowych nurkowań w bardzo niskich temperaturach.

Dlatego zapraszamy serdecznie w imieniu organizatorów na sobotnie nurkowania w Bazie Nurkowej Piechcin i udział w Santi Demo Days!

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj!

12190061_881913168594242_5573434549527652964_n

Źródło: Organizator

Dodane przez Redakcja D24 Listopad 27, 2015 13:41

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń