Global Diving Conference 2011

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Listopad 14, 2011 14:55

Global Diving Conference 2011

GDC-2011-poster

W miniony weekend odbyła się w Kiel, w Niemczech, konferencja nurkowa Global Diving Conference 2011. Dla wielu z nas nastał „martwy” okres nurkowy, kiedy to pogoda, ani nie sprzyja, ani nie zachęca do wypadów nad i pod wodę. Tym samym jako człowiek jako zwierze stadne, poszukuje dla siebie alternatywy, gdzie mógłby się socjalizować w ciekawych, nurkowych okolicznościach.

Okres jesienno-zimowy, to czas w naszym środowisku, kiedy odbywa się większość imprez, targów, konferencji i wszelkiego rodzaju zjazdów. W najbliższy weekend będzie miała miejsce V edycja, dobrze znanej konferencji nurków technicznych Baltictech. Nasi zachodni sąsiedzi jednak nie próżnują i w tym roku zorganizowali niemiecki odpowiednik pod nazwą Global Diving Conference 2011.

Oprócz krajowych ekspertów, goście mieli okazję na wysłuchanie wykładów asów światowego nurkowania w postaci Jarroda Jablonskiego, dr J.P. Imbert, Phila Shorta, Pierre-Yves Cousteau, Richarda Lundgrena czy prof. Constantino Balestra.

Ci, którzy nie mieli okazji wybrać się do Niemiec, aby spotkać, posłuchać i zamienić parę zdań z autorytetami scuba divingu, będą mieli okazję nadrobić to w najbliższy weekend w Gdyni.

Źródło: globaldivingconference.com

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Listopad 14, 2011 14:55

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Kwiecień , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń