Zapraszamy na Eko Nurkowy Dzień 2015!

Dodane przez Redakcja D24 Wrzesień 23, 2015 15:40

Zapraszamy na Eko Nurkowy Dzień 2015!

Zaczyna się kalendarzowa jesień, a to oznacza, że już niebawem – 10 października, widzimy się w Gdyni! Na tamtejszym nadbrzeżu jak co roku Centrum Nurkowe „Ticada” wspólnie z partnerami, organizuje Eko-Nurkowy Dzień. W trakcie jednej z najpopularniejszych trójmiejskich imprez nurkowych, każdy znajdzie coś dla siebie!

„W imieniu Prezydenta miasta Gdyni oraz Centrum Nurkowego „Ticada” chcielibyśmy serdecznie zaprosić do udziału w siódmej edycji akcji Eko-Nurkowy Dzień.

Kolejny raz pochylamy się nad tematem szeroko rozumianej ekologii w obszarze czystości wód i plaż w naszym otoczeniu. Jak co roku chcemy usunąć śmieci z podwodnej części basenu jachtowego, gdyńskich plaż oraz Bulwaru Nadmorskiego.

Eko-Nurkowy Dzień to impreza gromadząca ludzi, którzy w ramach wolontariatu chcą dołożyć swoją „cegiełkę” do poprawy stanu środowiska Zatoki Gdańskiej. Zwracamy tym samym uwagę na problem śmieci zalegających na jej dnie.

Z roku na rok zainteresowanie imprezą rośnie. Coraz więcej płetwonurków bierze udział w sprzątaniu i coraz więcej gości i obserwatorów odwiedza ekspozycje przygotowane przez sponsorów i partnerów Eko-Nurkowego Dnia. To dzięki Państwu impreza się rozwija i tym samym podnosi świadomość ekologiczną wszystkich jej uczestników. Dodatkowo nagłośnienie medialne w radio i telewizji pozwala dotrzeć do szerokiego grona słuchaczy i telewidzów.”

Więcej informacji znajdziecie na stronie domowej Eko-Nurkowego Dnia oraz na facebooku.

Źródło: Organizator

Dodane przez Redakcja D24 Wrzesień 23, 2015 15:40

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Czerwiec , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń