Nowość! Skrzydła Halcyon w pełnej gamie kolorów!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 26, 2015 18:22

Nowość! Skrzydła Halcyon w pełnej gamie kolorów!

Halcyon oferuje ponad 20 oryginalnych kolorów tkaniny, oraz cztery kolory paska uprzęży. Dzięki temu, nurkowie mogą  skomponować swoje własne, oryginalne, kolorowe skrzydło.

Opcje kolorystyczne zastosować można zarówno na powierzchni skrzydła jak i na wstawce bocznej. Kombinacji kolorystycznych jest naprawdę dużo, tak aby każdy mógł dostosować swoje skrzydło do własnych upodobań i kolorystyki skafandra.

halcyoninfo002

Halcyon oferuje również do wyboru kilka kolorów emblematu swojego logo, aby najlepiej komponował się z kolorem skrzydła, które wybierzesz.

halcyoninfo003

Nurkowie preferujący stonowaną kolorystykę i stylistykę mogą wybrać czarne skrzydło i podkreślić je kolorem paska uprzęży w czterech dostępnych kolorach: niebieskim, szarym, różowym oraz żółtym.

halcyoninfo004

Próbniki kolorów tkanin i pasów dostępne są u dilerów premium Halcyon.  Zobacz i zaprojektuj swoje własne, dedykowane skrzydło i bądź oryginalny!

Źródło: Informacja Prasowa

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 26, 2015 18:22

1 komentarz

  1. tomasz Kwiecień 6, 09:27

    Bardzo fajne skrzydła, od zawsze byłem fanem tzw. jajek i do dzis zgodzę się z twierdzeniem ze bardzo dobrze trzyma się w nich try. Jak uwzględnimy jakość wykonania , wytrzymałóść to nie ma co się zastanawiać nad zakupem.

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Czerwiec , 2020

Reklama
Reklama