Trwają targi Boot 2015 w Dusseldorfie

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Styczeń 21, 2015 19:09

Trwają targi Boot 2015 w Dusseldorfie

W niemieckim Dusseldorfie odbywają się właśnie największe targi sportów wodnych na świecie – Boot 2015. Na tak dużej imprezie nie nie mogło oczywiście zabraknąć również reprezentacji Divers24. Przechadzając się pomiędzy kolejnymi stoiskami w poszukiwaniu nowości, z ciężkim sercem przyjęliśmy fakt o tym, że nasz pobyt w Niemczech potrwa jedynie 2 dni.

Dla tych, którzy nie mieli okazji osobiście uczestniczyć w poprzednich edycjach targów Boot, musimy szybko nadmienić, że jest to największa tego typu impreza w Europie. To właśnie tutaj zaczyna się rok nurkowy. Pojawiają się nowości sprzętowe i „hity” szykowane przez producentów na nadchodzący sezon.

Album 1

Boot to miejsce gdzie zdecydowanie warto się pojawić, niezależnie od tego jakim ogniwem w branży jesteśmy. Z jednej strony jest to świetna okazja na promocję swoich produktów, z drugiej sposobność do wypatrzenia nowych ciekawych marek do uzupełnienia oferty naszego sklepu/centrum, a także możliwość nabycia pojedynczych egzemplarzy w bardzo promocyjnych cenach targowych.

Oczywiście targi Boot tylko w małym stopniu skupiają się na nurkowaniu, jednak i tak próżno szukać drugiego tak kolosalnego eventu, na którym spotkacie stoisko każdej liczącej się marki oraz wielu tych, którzy do tego miana aspirują. Jak już wspomnieliśmy, nie ma lepszego miejsca na zaprezentowanie nowości niż Dusseldorf.

Skoro w kraju naszego zachodniego sąsiada odbywają się największe targi nurkowe w Europie, to oczywiście nie mogło zabraknąć tam czołowych polskich producentów. Swoje stoiska na Boot 2015 jak zwykle mają: Santi, Xdeep, Tecline i No Gravity. Szkoda, że jest ich tak niewielu, ale to solidna reprezentacja z którą liczą się wszyscy na świecie.

Patrząc na rozwój w/w marek w ostatnich latach, trudno oprzeć się wrażeniu, że to właśnie poza granicami Polski jest prawdziwy rynek do sprzedaży sprzętu nurkowego. Targi Boot, amerykańskie DEMA, rosyjskie Golden Dolphin i wiele innych, to świetna okazja, aby wyjść ze swoimi produktami na światowe rynki.

Zapraszamy do przejrzenia małej galerii, które powstała podczas naszej wycieczki alejkami Boot 2015!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Styczeń 21, 2015 19:09

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Luty , 2020

Sortowanie
2Lut - 3Całodniowa Duikvaker Expo 2019